Łukasz Szewczyk10.04.2011 (11:30)5 komentarzy

Portal Napisy24.pl na sprzedaż

Napisy 24.pl, znany od wielu lat portal do dzielenia się przetłumaczonymi na język polski plikami tekstowymi zawierającymi dialogi do filmów i seriali, wkrótce może zmienić właściciela.
W serwisie aukcyjnym (tutaj) pojawiła się aukcja internetowa, której przedmiotem jest jeden z większych serwisów internetowych z napisami Napisy24.pl (domena, CMS, grafika, baza danych). Cena wywoławcza to 1 zł.
"Sprzedaję portal, gdyż nie mam czasu w chwili obecnej na jego prowadzenie oraz środków finansowych na dalszą rozbudowę. Dla dotychczasowych oraz przyszłych użytkowników nie jest raczej istotne kto będzie właścicielem tego portalu, ale ważne jest aby spełniał on w dalszym ciągu swoja rolę. Dlatego zależy mi na tym, żeby ktoś kontynuował moje dzieło" - czytamy w opisie aukcji.

Jak podają autorzy aukcji, serwis to średnio 350 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie oraz 4 mln odsłon. Użytkownicy portalu po zarejestrowaniu się mają możliwość dorzucania swoich napisów, które jednak zanim zostaną udostępnione szerszemu gronu internautów przechodzą przez weryfikację administratorów.

Komentarze (1 - 5 z 5)

"Dla dotychczasowych oraz przyszłych użytkowników nie jest raczej istotne kto będzie właścicielem tego portalu".Właśnie ,że jest istotne !Dotychczasowy właściciel delikatnie mówiąc "dziwnie" się zachowuje i serwis z jednego z najlepszych spadł na "psy"..
 0  
czy na psy, fakt reklam jest masa. Brakuje dobre menadżera. Na takim serwisie można nieźle zarabiać. Przykład teksty.org należą do EMPIKu i mają się dobrze. Menadżer się liczy
 0  
zaraz pojawią się głosy co z tymi osobami co wpłacały kasę na wygląd itd.
bo to chyba razem z hatak.pl było zmieniane ;)
 0  
A może by ktoś z was się zainteresował i opisał sytuację serwisu napisy24 bo z tego co ja wiem (zasłyszane informacje) to dość mocno założyciel został wycyckany z tego serwisu (chciał dobrze i szkoda, że mu nie wyszło) ale to raz ... iż właściciel nie jest ten co był od początku jak to zaczynał... dwa rok temu była już wystawiana na allegro napisy24.pl a była to akcja promocyjna !!!

http://media2.pl/internet/55842-napisy24.pl-i-hatak.pl-w-allegro-to-tylko-promocja.html

ITD. ITP. piszcie news`y ale poznawajcie temat i opisujcie wszystko bo tak to se można news napisać, iż JK skorzystał z TOITOI z WiFi i już o tym jako news napiszecie ! :(
 0  
jak dla mnie to niech zmienia własciciela, dla mnie liczą się napisy, a nie kto będzie władał portalem
 0