Łukasz Szewczyk13.04.2011 (10:01)6 komentarzy

Szapołowska straci pracę za show w TVP?

Udział Grażyny Szapołowskiej w muzycznym show Telewizji Polskiej "Bitwa na głosy" blokuje pracę warszawskiego Teatru Narodowego. Jan Englert zapowiada rozwiązanie umowy z aktorką.
Grażyna Szapołowska jest członkiem jury sobotniego, nadawanego na żywo programu "Bitwa na głosy". Praca dla telewizji powoduje, że aktorka nie ma czasu na grę w teatrze. Efekt jest taki, że z powodu braku aktorki teatr musiał odwołać m.in. sobotni spektakl "Tango" Sławomira Mrożka.
Jan Englert, dyrektor artystyczny Teatru Narodowego zapowiada, że rozwiąże umowę z aktorką. Okazuje się, że Szapołowska - ze względu na teatralny repertuar - nie miała zgody teatru na udział w telewizyjnym programie.

- Podjęła decyzję taką, że ważniejszy jest dla niej występ w telewizji, co jest w niezgodzie z etyką i regulaminami teatralnymi. A teraz są jasne i oczywiste skutki prawne. Naturalną jest rzeczą rozwiązanie umowy z panią Szapołowską - mówi cytowany przez portal Plejada.pl Jan Englert.

Komentarze (1 - 6 z 6)

I się doigrała. Nie dość, że się babsztyl kompromituje w telewizji to jeszcze traci robotę w teatrze.
 0  
I bardzo dobrze .
Nie trzyma się dwóch srok za ogon .
 0  
a kto to jest ta baba?czy to ta co nic nie zagrała a pokazywała?czy to ta co ma córke jak chłop?czy to ta co miała fabrykę kremów do smarowania krowich wymion?
 0  
Ta pani nie wie co to szacunek dla widza.
 0  
DZISIAJ o 21.30 You can dance ..na żywo..w TVN...ale wcześniej o 21.00 na kanale 4fun.tv- od dziś- będzie nadawany na żywo program z uczestnikami programu. Potem o 23.10 też na kanale 4fun.tv program o You can dance.FAJNIE
 0  
Nie cierpie tej zarozumiałej baby !!!
 0