Łukasz Szewczyk14.04.2011 (14:46)brak komentarzy

Nowy dwutygodnik w Wielkopolsce

Co dwa tygodnie do co najmniej 15 tysięcy mieszkań w powiecie poznańskim i części Poznania trafiać będzie Nasz Głos Poznański. Od 12 kwietnia 2011 roku dostępne jest pierwsze wydanie lokalnego czasopisma.
Nasz Głos Poznański to nowoczesny i bezpłatny dwutygodnik lokalny w nakładzie 15 tysięcy egzemplarzy, ukazujący się na terenie 19 podpoznańskich gmin i części Poznania, m.in. Buk, Czerwonak, Dopiewo, Komorniki, Kórnik, Mosina, Rokietnica, Swarzędz czy Tarnowo Podgórne oraz w sąsiednich gminach Duszniki i Opalenica. Kolportowany będzie również w poznańskim Urzędzie Miasta, Starostwie Powiatowym, Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim i Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.
Na kilkunastu stronach, w formacie A3 na papierze gazetowym, czytelnicy znajdą przydatne informacje lokalne i ciekawe publikacje o różnorodnej tematyce, m.in. motoryzacyjnej, deweloperskiej, handlowej, sportowej i rekreacyjno-turystycznej. Każdorazowo cały numer publikowany będzie w Internecie na stronie czasopisma. Wydawcą jest Lech-Press, a redaktorem naczelnym został Sławomir Lechna, wieloletni dziennikarz mediów poznańskich.