Łukasz Szewczyk15.04.2011 (10:01)11 komentarzy

W poniedziałek odkodowana premiera w HBO i HBO HD

W poniedziałek - 18 kwietnia 2011 roku - odkodowana emisja premierowego serialu "Gra o tron" na antenie HBO oraz HBO HD. Serial w Polsce emitowany jest zaledwie dzień po premierze w USA.
18 kwietnia (w godz. 21.50 - 23.10) na antenie HBO i HBO HD emisja pierwszego odcinka serialu "Gra o tron". Emisja odbędzie się w tzw. paśmie niekodowanym, to oznacza, że dostęp do HBO oraz HBO HD w tym czasie otrzymają m.in. wszyscy użytkownicy platform satelitarnych (Cyfrowy Polsat, Cyfra+, telewizja "n"). Sygnał HBO odkodują także wybrani operatorzy sieci kablowych (m.in. UPC Polska, Vectra, Aster, Multimedia Polska).

Najnowsza produkcja HBO powstała na podstawie pierwszej części bestsellerowej sagi fantasy George’a R.R. Martina „Pieśni lodu i ognia”. Serial opowiada o krainie, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż ludzkie życie. Dwie potężne rodziny są uwikłane w śmiertelną grę, w której stawką jest panowanie nad Siedmioma Królestwami Westeros. W serialu występują m.in. Sean Bean, Mark Addy, Lena Headey czy Michelle Fairlay.

Komentarze (1 - 10 z 11)

i bardzo dobrze ze duzo operatorow odkoduje sygnal hbo i hbo hd. tylko szkoda ze szygnal ten nie bedzie dluzej odkodowany tak jak bylo kiedys. ale i to dobre
 0  
a co z TNK HD ?
 0  
Mnie to nie interesuje , nie lubię
bajek . Takie produkcje mogą lecieć na
HBO Comedy i w dzień , kiedy dzieci oglądają .
Bajki dla dzieci powinny być wczesnym
popołudniem , a nie wieczorem .
 0  
To fajnie że odkodują ale mnie fantasy nie bawi (Władca Pierścieni znudził nie po 30 minutach).
 0  
będę oglądał
 0  
@marcin12 - TNKHD nie ma w ofercie HBO więc jak może odkodować HBO ?
Oj.
 0  
Dialog tez odkodowuje.!
 0  
A Telekomunikacja Polska !? Chamstwo w Państwie !
 0  
w Dialogu to ryby pływają:P
 0  
Lol Grę o Tron nazywac bajką? To dopiero ignorancja. Bajką dla dzieci jest dla mnie wiekszosc filmow kinowych obecnie, ale na pewno nie Gra o Tron.
 0