Łukasz Szewczyk26.04.2011 (12:30)19

Święta przed TV: Krótsze o 6 minut

Podczas tegorocznych Świąt Wielkanocnych Polacy przed telewizorem spędzili o 6 minut mniej czasu - wynika z danych Nielsen Audience Measurement. Najpopularniejszymi kanałami były TVP1 (Grupa 4+) oraz TVN (Grupa 16-49). Popularne programy to "Ranczo" i "X-Factor".

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 19 z 19)

Ja z wymienionych tutaj stacji telewizyjnych, oglądałem tylko w TVN "Fakty", "Uwaga" oraz "X-Factor" - filmów nie oglądałem, zarówno w TVN oraz tym bardziej cokolwiek w telewizji Polsat, TVP1, TVP2. Badziewia nie oglądam nadawanego w telewizji (...) wybrałem przede wszystkim Viasat History oraz takie stacje telewizyjne jak National Geographic Channel, TVN Turbo, TVN Style, TVN24 oraz też TVN CNBC - ciekawe dokumenty można było tam obejrzeć, ogólnie interesuje mnie tego typu stacja telewizyjna, więc staram się trochę poświęcić czas na TVN CNBC. Staram się nigdy za bardzo nie oglądać takiego badziewia jak TVP1, TVP2 oraz telewizja Polsat - które tak jak zawsze, swoją oglądalność zawdzięczają mieszkańcom małych miast oraz terenów wiejskich, gdzie wiele milionów odbiorców kojarzy dalej tylko przede wszystkim TVP1, TVP2, również Polsat oraz TVP Info!
 0  
Oglądałem też trochę TVP Kultura - chyba jedyna stacja Telewizji Polskiej, gdzie można znaleźć coś ciekawego do obejrzenia. Zarazem skoro minimum 80% oferty programowej TVP1, TVP2 i telewizji Polsat - nie stanowi żadnej wartości - proszę się nie dziwić, że określam już te stacje jako badziewie, nie zwracając zbytnio uwagi już na te pozytywne pozycje programowe. Moim zdaniem TVN ma mniej programów, które określić trzeba tak samo jako nie stanowiące żadnej wartości, ale jest tego mniej niż u pozostałych, więc bardziej wybieram coś do obejrzenia w telewizji TVN.
 0  
W ogóle nie oglądałem TV przez święta.
 0  
teraz majówka - czyli jak będzie ładna pogoda to widownia będzie mniejsza,
chyba że że tvn coś zrobi z pogodą.... ;)
 0  
wiecie czemu tak mało? ja wiem. bo wielkanoc to świeta rodzinne a nie telewizyjne. nikt nie siedzi w tych dniach przed tv, żeby obejrzeć ulubiony serial czy teleturniej. w świeta u mnie tv działał w celach dopełniających, a nie jak to inni siedzą całymi rodzinami. ciekawe czy wzrósł udział stacji muzycznych, bo one powinny pójść w góre. więc: wyniki mogą być dobre, ot najwyżej margines błędu jest większy ;)
 0  
a ja tam prawie nie ogladalem wszystkie filmy nagralem na dysk turbodekodera po co marnowac swieta na siedzenie przed tv lepiej wyjsc do znajomych:)
 0  
Polsatu kompletnie nie ma...
 0  
Telewizja to głupota dla tych co im sie myśleć nie chce tylko zmieniać programy na pilocie. Ja oglądam tylko wybrane programy które mnie interesują w internecie wtedy kiedy mam czas i ochote a nie wtedy kiedy akurat leci w tv.
 0  
A ja oglądałem telewizję mniej o 6 minut i 15 sekund.
 0