Łukasz Szewczyk26.04.2011 (17:50)103

TV cyfrowa z Eska TV, Kino Polska Nostalgia, ATM Rozrywka i U-TV

Krajowa Rada Radiofonii Telewizji podjęła decyzję o rozszerzeniu koncesji na nadawanie w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). W ofercie cyfrowej pojawią się cztery nowe stacje, m.in. Eska TV i Kino Polska Nostalgia.

Przejdź do artykułu

Komentarze (51 - 60 z 103)

Nadawanie satelitarne naziemne? A co to za nowy twór? Czy funkcjonuje tylko w media2.pl, bo nie chce się Wam pisać porządnych newsów?
 0  
co to k..wa jest U-TV (Stavka)???
nie mogli dać RMF TV (Multimedia) i TVN Meteo (TVN SA)???
a na Kino Polska Nostalgia (Kino Polska TV) będą w kółko te same polskie seriale i filmy...kpina
 0  
@robertoss - i co byc na tvn meteo ogladal? pogode? zdjecia interneutow? wybacz, ale z calej stawki wieksza zapchajdziura jest chyba tylko itv. naziemnie powinny byc nadawane kanaly, ktore zainteresuja widza na dluzej niz 5 minut by zobaczyc czy bedzie jutro padac...

eska tv niewiele by sie roznila od rmf. jezeli mialoby byc to cos muzycznego, ale ambitnego wraz z rockiem, metalem, housem, techno ale takze i popem to czworka wpisuje sie w to szerokie spektrum.

u-tv moze byc wielkim niewypalem. zajmowali sie produkcja plebanii, londynczykow oraz chocby pensjonatu pod roza.
takie ATM tylko o mniejszym rozmachu.

co do kino polska - chyba nie liczyles na to, ze bedzie naziemnie kanal, ktory bedzie nadawac nowosci filmowe?
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 26 kwietnia 2011 o 20:43:26 przez HodowcaZwierzatFuter).
HodowcaZwierzatFuterkowyh 26.04.2011 (20:39:33)
 0  
spoko wybrali :D impresive po prostu... a dobrze ze tv trwam nie ma :)
 0  
Dobry wybór. Przydadzą się programy rozrywkowe (muzyczne), filmowe jak i ogólne. Nie zapomnijmy że już takich dodatkowych jest TVN7, TVP Kultura, TVP Historia, Puls2 niby.
 0  
Telewizji Trwam nie będzie w DVB-T? :(( To chujowo........ Dla Rydzyka :)
 0  
No i ok, w większości właśnie na nie liczyłem, a i uzasadnienie jak najbardziej logiczne (nie mają doświadczenia, ale mają kapitał - większa więc szansa, że to doświadczenie zdobędą niżli będą serwować niskobudżetowy chłam).
 0  
Typowe blokowanie szans rozwoju telewizji która ma ambicja zawalczyć na równi z największymi (mam na myśli TELE 5). Jest to podobna sytuacja jaką kiedyś miała Telewizja PULS poprzez świadome blokowanie jej rozwoju!! Najbardziej TELE5 brakuje mi w tej czwórce. Jeśli chcą pomagać małym nadawcom to czemu nie dali koncesji RMF TV a już szeroko rozwiniętej ESCE?? KRRiT DO DYMISJI !!!!!
 0  
@HodowcaZwierzatFut a czy ja cos pisałem, że liczyłem na kanał filmowy w naziemnej???NTC to nie jest miejsce na kanały filmowe
 0  
@exmartino a jaki mała nadawca miałby fundusze na nadawanie ogólnopolskie to nie jest satelita, że się wykupuje część transpordera i leci na pół europy praktycznie

zreszta bez nerwów i tak nie wiadomo czy wybrani nadawca nie przeliczyli się z kosztami, o ile kino polska i eska napewno w którykim czasie uruchomią programy o tyle jestem ciekaw co zrobią dwaj pozostali, mam nadzieje że nie ruszą z nadawaniem na kredyt i zawalą ramówke reklamami,teletruniejami i wróżkami
 0