Łukasz Szewczyk26.04.2011 (17:50)103

TV cyfrowa z Eska TV, Kino Polska Nostalgia, ATM Rozrywka i U-TV

Krajowa Rada Radiofonii Telewizji podjęła decyzję o rozszerzeniu koncesji na nadawanie w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). W ofercie cyfrowej pojawią się cztery nowe stacje, m.in. Eska TV i Kino Polska Nostalgia.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 103)

Ciekaw za ile lat ruszą ATM Rozrywka TV , i U-TV ?
 0  
Dziękujemy za brak trwania.
 0  
Wybór spoko
 0  
O super eska tv lepsza od vivy !::]
 0  
A co to jest te U-TV ? Bo zdanie "informacyjno-publicystyczno-poradnikowy" mało co mi mówi. Będzie jak TVN24 czy jak SuperStacja?
 0  
@Plolol W OSI jest wiele transmisji live np. Liga francuska. Natomiast polsat skupia się głównie na siatkówce, formule 1. Jednak z drugiej strony trzeba przyznać, że te kanały mają za zadanie promować swoje docelowe stacje sportowe i platformy satelitarne.
 0  
@mateo
jak ktoś tu kiedyś słusznie wspomniał, Czwórka powinna być w trzecim multipleksie
Cóż, wychodzi kolesiostwo. Eska to ZPRy, wieloletni przyjaciele Rady. Zresztą pełnili nawet rolę konsultanta przy DVB T- jakim prawem? A oferta ATM może nie będzie taka zla, jeśli pan posiadacz 12, 5 % rzuci kaską. Ale po co mu konkurencja dla Polsatu?
HAŃBA!
 0  
@adek
Ostatnim poradnikowym kanałem było TV Centrum. Pamiętasz? Ja też nie ;-)
 0  
@Johnny Mam nadzieje że U-TV będzie lepszy od TV Centrum :/ Zamiast tego U-TV wolałbym ten Next HD. Ale pewnie go nie wybrali bo coś z finansami ma nie pewnie
 0  
Nie jest najgorzej. Bardzo dobrze, że koncesji nie otrzymali nieudacznicy polskiego rynku medialnego typu Tele5 i iTV czy sekciarska TV Trwam. Gratulacje dla Eski... co prawda nie do końca gustuję w takiej muzyce, to jednak doceniam ich osiągnięcia (odmienna o 180stopni w stosunku do MTV strategia programowa ukierunkowana na muzykę i nie głupawe reality shows, nowoczesny format obrazu 16:9, wciąż wzrastająca oglądalność). Brawa też dla Kino Polska, aczkolwiek nie wiadomo jeszcze do końca czego można się spodziewać po projekcie Nostalgia. Co do ATM Rozrywka i U-TV - mam nadzieję, że KRRiTV przypilnuje, aby kanały wystartowały jak najszybciej i oszczędzi się nam komedii, jaka ma teraz miejsce z MUX-2 (kanały widma: TV6, Polsat Sport News i W SZCZEGÓLNOŚCI TV PULS2).
 0