Łukasz Szewczyk26.04.2011 (17:50)103

TV cyfrowa z Eska TV, Kino Polska Nostalgia, ATM Rozrywka i U-TV

Krajowa Rada Radiofonii Telewizji podjęła decyzję o rozszerzeniu koncesji na nadawanie w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). W ofercie cyfrowej pojawią się cztery nowe stacje, m.in. Eska TV i Kino Polska Nostalgia.

Przejdź do artykułu

Komentarze (31 - 40 z 103)

No dobrze, wkońcu pospieszyli się i wybrali kanały. Wyboru nie będe komentował bo nie do końca mi się podoba ten skład. Ale co dalej ? Kiedy jakiś harmonogram ? Które nadajniki ? Jakie moce ? Pewnie na to poczekamy jeszcze długooooo bo jak znać życie to zawsze wystąpią jakieś problemy.
 0  
pomyłka z Kino Polska Muzyka . początkowo Nostalgia miała prezentować muzykę
 0  
@Hodowca Z. Ja też gdzieś słyszałem, że KPN ma być kanałem oferującym głównie kontent muzyczny. Takie przeciwieństwo Eski żeby była równowaga w MUX-ie 1 :)
Na cudy nie ma co liczyć. Jak bedzie się chciało obejrzeć coś wartościowego to trzeba będzie zapłacić za tv sat. Czytając info na temat, że TV6 ma być po częsci kanałem powtórkowym TV4, to ja dziękuje. Dno i dwa metry mułu.
 0  
ale kicz. w sumie czemu eska a nie inny kanał muzyczny? grupa mediasat czyli tele5 znowu kopnięta w tyłek. czyżby się ktoś bał mocnego wejścia. owszem polsat pokaże sportowy kanał, ale będzie to reklama a nie żaden ciekawy sportowy kanał. oni nawet mają problem podać wyniki ekstraklasy w serwisie informacyjnym.dlatego wolałbym orange sport info. co do kina nostalgia nie wiem co to ma być. powtórki ? czy co ? filmy ? muzyka? a te dwa kanały to też nie mam pojęcia.
 0  
@evilboy
TV 6 kanalem widmo? Odszczekaj to...
 0  
@asd - "SPI International Polska zamierza uruchomić w Polsce kolejny kanał pod marką Kino Polska, a mianowicie Kino Polska Nostalgia. Nadawca zwrócił się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z wnioskiem o koncesję. Nowy projekt będzie stacją filmowo-dokumentalną." - z konca lutego 2011.

dodatkowo SPI ma juz koncesje na Kino Polska Muzyka, ale beda to odrebne stacje.

@leonidas - przy calej mojej niecheci do polsatu musze jednak przyznac, ze kanal jeszcze oficjalnie nie wystartowal i nie mam zamiaru go oceniac po domyslach "znafcuf" rynku.
tele5? a co tam jest interesujacego? seriale i serialiki sa juz na tv4, tvn7, polsacie, tvp, tvn.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 26 kwietnia 2011 o 19:31:26 przez HodowcaZwierzatFuter).
HodowcaZwierzatFuterkowyh 26.04.2011 (19:30:55)
 0  
Trochę zawód bo poza Eska TV to projekty całkowicie wirtualne. Nawet próby choćby internetowej wersji, która powiedziałaby co to jest. Decyzje KRRiT są o tyle istotne, ze właściwie są chyba nieodwracalne. Bo nie pamiętam informacji, że jest np konkurs na 3 czy 5 lat i że będzie jakaś weryfikacja.
Nie wiem skąd to nastawienie by byli to nowi nadawcy, można na nich eksperymentować na 5 czy 7 multipleksie, ale nie na drugim czy trzecim, bo już się pogubiłem. To właśnie sprawdzeni nadawcy dają gwarancje JAKOŚCI skoro wiadomo co do tej pory sobą prezentują, nowi niech eksperymentują choćby w Internecie.
 0  
no i gitara,grunt ze bedzie eska tv;)
 0  
mi brakuje orange sport info ze względu, że są transmisje np: z ligi francuskiej, kanały klubowe, rugby, koszykówka, a co będzie na polsacie sport news pewni same reklamy polsatu cyfrowego zero transmisji chyba ze dadzą jakieś kanały klubowe retransmisje meczów, mecze na żywo i pewni będzie tylko siatkówka i formuła.
A co do ATM rozrywka to co oni dadzą ??? Jak będzie na tym kanale to co produkują dla innych stacji to porażka.
 0  
Mówcie co chcecie, ale brakuje mi Tele 5. Może wejście do NTC zmusiłoby ich do poprawy jakości nadawania. Ramówka nie jest taka tragiczna. Czasami emitują dobre seriale z różnych stron świata i podejrzewam, że gdyby nie odstraszająca jakość mogliby coś zyskać.

Eska TV to dla mnie porażka, bo nie gustuje w tego typu muzyce. Jestem za to ciekawy Kino Polska Nostalgia.
 0