Łukasz Szewczyk28.04.2011 (23:00)150 komentarzy

Polsat na wszystkich platformach

Kanały Grupy Polsat w najbliższym czasie dostępne będą na wszystkich platformach satelitarnych w Polsce, także w ofercie telewizji "n". Dzięki temu zdobędą większą rzeszę widzów stając się poważną alternatywą dla stacji z Grupy TVN.
Od dawna pełna paczka tematycznych kanałów Polsatu - wraz ze stacjami sportowymi - dostępna jest w Cyfrowym Polsacie oraz sieciach kablowych. Dla satelitarnych konkurentów dostepne są wszystkie kanały Grupy Polsat z wyjątkiem stacji sportowych. Jesienią 2010 roku, po wieloletnich negocjacjach między Canal+ a Polsatem, tematyczne kanały pojawiły się także w ofercie Cyfry+ zwiększając zasięg o kolejnych 1,5 mln potencjalnych abonentów.
Czy Polsat dołączy także do telewizji "n"?. Od wczoraj w Internecie głośno jest na temat możliwości pojawienia się kanałów Grupy Polsat w telewizji "n", po tym jak ramówka Polsatu pojawiła się w internetowym systemie do zdalnego nagrywania programów dla abonentów telewizji "n".

Według oficjalnych informacji biura prasowego telewizji "n", obecnie trwają zaawansowane rozmowy między telewizją "n" a Polsatem, jednak jak na razie umowa nie została sfinalizowana. O ewentualnej współpracy spółki będą informować w oficjalnych komunikatach.

Komentarze (1 - 10 z 150)

jestem pierwszy:) heh no normalnie ale jaja by byly:) N by miala najlepsza i najtansza oferte:) za 60 zl nic by jej nie przebilo:)
 0  
brawo nka :D:D:D
 0  
od 6.05 - 10 kanałów polsatu w N. Między innymi PolsatHD i Polsat sport info
 0  
no to teraz fanatycy polsatu będą mieli problem, ale myślę że po naradzie wojennej i przegrupowaniu sił znajdzie się jakiś powód do narzekań
 0  
ja mam n ale wcale sie nie ciesze, wczesniej mialem polsat w cyfrze i to tylko strata czasu
 0  
pozyjemy zobaczymy ;)
 0  
No to mamy prawie dwie takie same platformy jesli polsaty wejdą do N
 0  
Dziwię się ,że to biorą .Może jeszcze Polsat HD i NEWS .Szkoda miejsca .Mam w N-ce Polsat przez multiroom z DVB-T i nikt tego w rodzinie nie ogląda .Daliby coś wartościowszego.I bez tego ta platforma to już dla mnie pełen wypas bo sportu nie oglądam .Pożyjemy , zobaczymy czy było warto.
 0  
Mam nadzieją że się wymienią za tvn hd.
 0  
Ciekawe czy dadzą również do TNK SD i HD ???
 0