Łukasz Szewczyk28.04.2011 (23:00)150

Polsat na wszystkich platformach

Kanały Grupy Polsat w najbliższym czasie dostępne będą na wszystkich platformach satelitarnych w Polsce, także w ofercie telewizji "n". Dzięki temu zdobędą większą rzeszę widzów stając się poważną alternatywą dla stacji z Grupy TVN.

Przejdź do artykułu

Komentarze (81 - 90 z 150)

Nka oficjalnie potwierdzila dodanie kanalow Polsatu 6 maja 2011 roku. Mozna zmienic znowu tresc newsa :)
 0  
@RAFI24 Napisałeś że mając cyfre masz Canał+ ale żeby mieć canał+ nie trzeba brać cyfry Ja mam N za 68zł w tym wszystkie pakiety nFilm + HBO i jak jeszcze dadza paczkę polsatów do tego mam zamiar dokupić właśnie multipakiet canał + za 33złi za 100zł mam praktycznie całą ofertę , cinemax w N moge właczyc na 3 dni ostatnie w miesiacu filmy nagrać max do 105zł mam dużo lepszą ofertę jak cyfra daje za 130zł + 10zł za dekoder. ( jedyne co to nie miał bym Filmboksów ale te kanały mnie i zadarmo nie interesuja powtórki lepszych filmów z HBO i nFilm a majac HBO + NF+ canał+ mam wszystkie filmy jakie były w kinie do datkowo canal + sport. Narazie jescze czekam na rozstrzygniecie Ekstraklasy bo jak trafi do N to może bedzie jakaś lepsza promocjia na multipakiet jak jest teraz.
Obecnie przy tej ofercie N-ki jaką mam teraz i jak dojdą polsaty Cyfry jako Cyfry mi się nie opłaci brać, bo płacić 140zł za abonament z dekoderem PVR to o 40zł za dużo jak dlamnie.
PS. Kanał Filmbox do likwidacji.
 0  
n nie zasługuje na tak bogatą i wartościową paczkę kanałów jakimi są Polsat i inne. Polsat i wszyscy jej abonenci wstydzą się uczestniczyć w tak prestiżowych rankingach oglądalności będąc u boku n.
 0  
@danielqs: oficjalne informacje telewizji "n" to oficjalny komunikat telewizji "n" / Polsatu, a nie "tajemnicze źródła" innych serwisów ;). Swoją drogą ten sam serwis w jednym newsie pisze o dołączeniu kanałów 6 maja, a w drugim, że umowa jeszcze nie podpisana ;).
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 29 kwietnia 2011 o 12:25:30 przez lukasz_szewczyk).
 0  
dla mnie jedynym uwagi jest polsat news- bardziej rzetelny od tvn24, mniej reklam-reszta to zapychacze gdzie reklamy przerywane sa filmami
łaganowski przygłup 29.04.2011 (12:27:58)
 0  
Wiem, ale skoro dostali oficjalne potwierdzenie nie z tajemniczych zrodel a od samej N, tzn. ze je dostali, bo nie mieliby powodu klamac. Rozumiem ze wy jeszcze nie dostaliscie i nadal czekacie, ale mimo wszystko informacja jest juz pewna.
 0  
@danielqs: Informacje będzie pewna, gdy podpiszą umowę. To, że kanały Polsatu mają dołączyć do "n" jest przesądzone. Ale bez umowy nie mogą nic zrobić, a już tym bardziej informować dzisiaj o dacie włączenia.

Stanowisko "n" i Cyfrowego Polsatu jest następujące - kanały Polsatu pojawią się w telewizji "n". prowadzimy rozmowy, ale umowy jeszcze NIE MA !

6 maja 2011 roku rusza nowa edycja promocji telewizji "n", ale nie jest powiedziane, że w tym samym dniu mają dołączyć kanały Polsatu. Więc proszę Was - bez emocji. Na razie wiadomo, że "w ciągu miesiąca" Polsaty mają dołączyć do "n". Ale szczegóły będą znane po podpisaniu umowy.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 29 kwietnia 2011 o 12:40:08 przez lukasz_szewczyk).
 0  
Skoro telewizja N potwierdzila dolaczenie kanalow Polsatu 6 maja to oczywiscie ze sprawa jest przesadzona, a podpisanie umowy, o ile jeszcze nie nastapilo to tylko formalnosc.
 0  
@danielqs: Telewizja "n" na razie jedynie "zdradziła się" NIEOFICJALNIE, że włączy kanały Polsatu. Bez dat ;-). A to jest różnica. Zresztą "n" w datach nie jest mocna... (przykład TVP1 HD).
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 29 kwietnia 2011 o 12:43:21 przez lukasz_szewczyk).
 0  
ichacha czytam regulaminy i patrzę co podpisuję - ja ze swojej strony wywiązałem się z umowy w 100%, firma n ze swojej strony nie wywiązała się z umowy do dzisiaj ( trudno mi nawet określić czy w 99% czy "tylko" w 90 procentach się nie wywiązała ). Ja swoją firmę prowadzę od 19 lat i powiem Ci jedno: gdybym ja działał tak jak firma n, to raczej nie miałbym już swojego biznesu, bo nie miałbym już klientów, a w najlepszym wypadku wszyscy oni byli by w.urwieni na mnie. Miałem cyfrę+, cyfrowego polsatu nie biorę z zasady ( chociaż jak będzie przyzwoity net to się zastanowię ) ale firmy krzk zwanej n nnnnnnnnnnnnnnnnikomu nie polecam.
 0