Łukasz Szewczyk29.04.2011 (16:18)226

TVN HD w Cyfrowym Polsacie, Polsat HD w telewizji "n" - od 5 maja

Kolejne ważne porozumienie na polskim rynku medialnym. Cyfrowy Polsat i TVN podpisały umowy dotyczące obecności kanałów Grupy TVN (m.in. TVN HD, TVN HD+1) na platformie satelitarnej Cyfrowy Polsat oraz kanałów Grupy Polsat (m.in. Polsat HD) w ofercie telewizji "n".

Przejdź do artykułu

Komentarze (41 - 50 z 226)

A na tej ulotce, która jest pokazana w satkurierze jest napisane, że polsat2 i film i super stacja będą. w sumie zobaczymy w maju.
A tak apropo - większość śmieje się z tvnhd+1 - ja powiem tak: to przydatny kanał. Sam często oglądam, jak coś już leci w tvn, a ja chciałbym to obejrzeć całe od początku.
 0  
Taaaa..., dobre... dogadali sie... Bronia sie przed NTC brodnymi lapskami i smierdzacymi syrami! O HD na DVB-T w Polsce mozna wiec na 5 lat zapomniec... :/
 0  
robertoss
to i tak malo wazne ile w n bedzie kanalow polsatu, wazne jest, ze tvn hd i cnbc bedzie CP,
 0  
Polsat'y do Vectry na razie przynajmniej tematyczne sportowe później szczególnie mi zależy na Polsat News żeby był w złotym no i Polsat Sport, Polsat Sport News i Polsat Cafe (złoty). Od czerwca rezygnuje z C+ i nagle zauważyłem ze oferta sportowa w złotym jest tragiczna (nSport, TVP Sport, Eurosport i Sportklub) trzeba chyba trzymać kciuki za Ekstraklasę w nSport
 0  
brakuje polsat film !!!!!
 0  
@Guru: Mogę zapewnić, że Polsat Film i Superstacja tez będą w "n". Spokojnie ;)
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 29 kwietnia 2011 o 18:09:27 przez lukasz_szewczyk).
 0  
Ale to ludzie z nki są poprani. Najpierw Polszmat polszmat a teraz się ciszą że będziee polsat i polsathd, a tak to się Cp od a/z najeżdża.
@HodowcaZwierzatFut Polsat HD to nie polsat zwykły. Bo oglądam to i że Hd się poprawiło i widać to na serialach lub innych rzeczach, to jak masz polsat zwykły to nie wciskaj tu że polsathd to sd gamoniu. Ale żart się robi. PolsatsportNews będzie miał na pewno lepszy serwis i więcej piłki co na ogólnym nsporthd haha. Nkowcy cieszą się z polsatsportinfo(może bedą mieli więcej piłki). Co dodanie danie tych programów cp i n. Nie przyniesie już rezultatów nce, ponieważ nie będzie już konkurencji. Ale Cp będzie miał swoje 4 mil a nka dojdzie może do max. 1.5 i to będzie koniec przychodu. Mówiąc lepiej będzie jak wcześniej było. Cplus ma swoje kanały własniej produkcji, n swe popularne nsport i nfilm... a cp polsaty i wtedy będzie znowu konkurencja.
 0  
A CYFRA+ ciągle w tyle.
 0  
A i info dla abonentów Cp. TVP Historia jest na tescie (TEST H). Prawdopodobnie zawita w poniedziałek i za tydz reszta . A w tym miesiącu będzie prawdopodbnie Nick. JR i nickeledeonHd dodany. Ale z tym drugim to w tym lub następnym.
 0  
BRAWO N! BRAWO POLSAT!
 0