Łukasz Szewczyk01.05.2011 (0:10)3 komentarze

"Detektyw Murdoch" - nowy sezon w Ale kino!

Detektyw William Murdoch, który błyskotliwy sposób rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne, powraca na antenę Ale kino! w nowym, czwartym sezonie serialu kryminalnego.
Akcja czwartego sezonu rozpocznie się kilka miesięcy po wyjeździe doktor Julii Ogden do Buffalo. Murdoch nie umie pogodzić się z jej nieobecnością, a współpraca z nowym koronerem nie układa się najlepiej. Sytuację pogorszy konflikt z inspektorem Brackenreidem, który z kolei rozważa rozpoczęcie kariery politycznej. Tymczasem Murdoch zajmie się m.in. śledztwem, które wprowadzi go w świat kanadyjskiej armii, sprawą zabójstwa pewnego milionera i zaginięciem młodej Francuzki. Przypadkowo też trafi na obraz, przedstawiający scenę popełnionego w Toronto morderstwa, a prowadząc jedną ze spraw skonstruuje nawet prototyp faksu.
Czwarty sezon serialu "Detektyw Murdoch" od 1 maja 2011 roku na antenie Ale kino - w każdą niedzielę stacja pokaże dwa premierowe odcinki, emisje od godz. 20.10. Wszystkie odcinki w formacie 16:9 i z możliwością wyboru lektora lub napisów do wersji oryginalnej.

Przypomnijmy, że kanał Ale kino! można oglądać za pośrednictwem satelitarnej platformy Cyfra+ oraz w wybranych sieciach kablowych. Obecnie kanał dociera do blisko 3,6 miliona gospodarstw domowych.

Komentarze (1 - 3 z 3)

te wieczorne niedziele z ale kino z tymi serialami tego typu, to czysta przyjemność. oby jak najdłużej pozdrawiam
 0  
Dokładnie, serial jest bardzo fajny, zobaczymy jaki będzie czwarty sezon.
 0  
Można liczyć, że postać Julii nie wróci ? Nie znosiłam jej.
 1