Łukasz Szewczyk02.05.2011 (11:21)11 komentarzy

TVS: Nowa telenowela, żużel, walki MMA

Śląska telewizja TVS w maju 2011 roku wzbogaca swoją ramówkę. Na antenie TVS zapanuje zakazana namiętność i sportowe emocje. Wszystko za sprawą nowego serialu i relacji z zawodów sportowych
W maju na antenie TVS nowa telenowela "Zakazana namiętność" (emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:30). Główna bohaterka, Paz to bogata kobieta, właścicielka wielu przedsiębiorstw, żona i matka. W przeszłości wyszła za człowieka, który jej nie kocha i zdradza z modelką Caroliną. Ich starsza córka Barbara, zwana pieszczotliwie Barbie. Na jej drodze staje ochroniarz - Nicolas Pacheco, młody, honorowy mężczyzna pracujący dla rodziny Paz. Zainteresowanie jakie okazuje mu córka jego pracodawczyni wprawia go w zakłopotanie. Nie odpowiadają mu gierki, które prowadzi z nim Barbie. Nieoczekiwanie dla Barbie jej kaprys przemienia się w prawdziwą miłość, co Pacheco zaczyna dostrzegać. Niestety duma Barbie i jej zobowiązania wobec narzeczonego Fabrizio sprawią, że wyjdzie za mąż za niekochanego mężczyznę, który również jej nie kocha.
Jak tłumaczy nadawca, decyzja o zakupieniu kolejnego serialu podyktowana była ogromną popularnością poprzedniej telenoweli "Pasión Moreny". - Otrzymywaliśmy mnóstwo telefonów z pytaniami czy będzie kolejny serial, niekiedy nawet widzowie sugerowali jaki tytuł chcieliby widzieć na naszej antenie. Stąd też wybór padł na "Zakazaną namiętność", gdzie jedną głównych ról gra aktora znana z "Pasión Moreny" – wyjaśnia Marta Piotrowska, zastępca Sekretarza Programowego stacji.

To jednak nie koniec nowości na antenie TVS. W maju 2011 roku na antenie stacji pojawi się dawka sportowych emocji. W czwartki o godzinie 22.10 będzie nadawany magazyn sportowy "Świat sportu", a w nim relacje z wyścigów żużlowych i pasjonujące walki MMA.

Komentarze (1 - 10 z 11)

a mniy sie to podobo
 0  
Nie da się oglądać tego rozciągniętego 4:3 do 16:9. To jest jakis ewenement bo żadna stacja tak nie nadaje. Jakiś koszmar.
 0  
Cudownie! Będzie "Zakazana namiętność" i walki MMA. Nie mogę się doczekać, z radości dziś w nocy nie zasnę, a może nawet i jutro.
 0  
``TVS: Nowa telenowela, żużel, walki MMA``
A gdzie żużel
 0  
@mikisz025

"W czwartki o godzinie 22.10 będzie nadawany magazyn sportowy "Świat sportu", a w nim relacje z wyścigów żużlowych i pasjonujące walki MMA."

Pewnie raz będą pokazywali mecze RKM Rybnik u siebie, a raz gale MMA.
 0  
Na śląską telewizję to coraz mniej wygląda, a szkoda. Póki co CSB TV nadal trzymają się swojego regionalnego kaszubskiego programu, do tego stopnia że czasami zapominając tłumaczyć swoje programy na język polski. Mam nadzieję że TVS chociaż trochę zachowa swoje regionalne korzenie.
 0  
Ja polecam Pomorska TV lokalny kanal z Gdanska ,ktory pewnie wejdzie niebawem kabla do UPC w Trojmiescie za niepotrzebny nam tu TVN Warszawa.


http://telewizja.pomorska.tv/index.php?option=com_content&;view=article&id=1328:motorsport-i-okolice&catid=35:sport
 0  
Disco polo, brazylijskie telenowele - co to ma wspólnego z promowaniem kultury śląskiej?

Do tego ta jakość. Popieram to co napisał (B)(u)(b)(a) - 4:3 sztucznie rozciągnięte do 16:9 to jakaś kpina z widzów. Niech się zdecydują albo na dynamiczne WSS albo pillarbox.
 0  
A może niech będzie TVS Warszawa :) szkoda żeby zmarnować dystrybucję kanału TVN Warszawa.
 0  
Ciekawe czy kiedyś będzie na DVB-T. to byłoby fajnie
 0