Łukasz Szewczyk02.05.2011 (11:21)11

TVS: Nowa telenowela, żużel, walki MMA

Śląska telewizja TVS w maju 2011 roku wzbogaca swoją ramówkę. Na antenie TVS zapanuje zakazana namiętność i sportowe emocje. Wszystko za sprawą nowego serialu i relacji z zawodów sportowych

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

a mniy sie to podobo
 0  
Nie da się oglądać tego rozciągniętego 4:3 do 16:9. To jest jakis ewenement bo żadna stacja tak nie nadaje. Jakiś koszmar.
 0  
Cudownie! Będzie "Zakazana namiętność" i walki MMA. Nie mogę się doczekać, z radości dziś w nocy nie zasnę, a może nawet i jutro.
 0  
``TVS: Nowa telenowela, żużel, walki MMA``
A gdzie żużel
 0  
@mikisz025

"W czwartki o godzinie 22.10 będzie nadawany magazyn sportowy "Świat sportu", a w nim relacje z wyścigów żużlowych i pasjonujące walki MMA."

Pewnie raz będą pokazywali mecze RKM Rybnik u siebie, a raz gale MMA.
 0  
Na śląską telewizję to coraz mniej wygląda, a szkoda. Póki co CSB TV nadal trzymają się swojego regionalnego kaszubskiego programu, do tego stopnia że czasami zapominając tłumaczyć swoje programy na język polski. Mam nadzieję że TVS chociaż trochę zachowa swoje regionalne korzenie.
 0  
Ja polecam Pomorska TV lokalny kanal z Gdanska ,ktory pewnie wejdzie niebawem kabla do UPC w Trojmiescie za niepotrzebny nam tu TVN Warszawa.


http://telewizja.pomorska.tv/index.php?option=com_content&;view=article&id=1328:motorsport-i-okolice&catid=35:sport
 0  
Disco polo, brazylijskie telenowele - co to ma wspólnego z promowaniem kultury śląskiej?

Do tego ta jakość. Popieram to co napisał (B)(u)(b)(a) - 4:3 sztucznie rozciągnięte do 16:9 to jakaś kpina z widzów. Niech się zdecydują albo na dynamiczne WSS albo pillarbox.
 0  
A może niech będzie TVS Warszawa :) szkoda żeby zmarnować dystrybucję kanału TVN Warszawa.
 0  
Ciekawe czy kiedyś będzie na DVB-T. to byłoby fajnie
 0