Łukasz Szewczyk06.05.2011 (9:20)18 komentarzy

Viacom Blink! zadebiutuje w Polsce

Viacom International Media Networks oraz Endemol, niezależny producent programów telewizyjnych, nawiązują strategiczne partnerstwo. Latem 2011 roku w Polsce zadebiutuje nowy, międzynarodowy kanał rozrywkowy, skierowany do kobiet między 16 a 49 rokiem życia – Viacom Blink!.
Pierwszym krajem na świecie, w którym zadebiutuje Viacom Blink! będzie Polska. W momencie startu (latem 2011 roku) stacja będzie dostępna w ofercie dwóch wiodących operatorów: Multimedia Polska oraz telewizji "n", jak również u innych mniejszych dostawców, docierając do ponad miliona gospodarstw domowych. Rozważana jest również możliwość rozszerzenia dystrybucji kanału o takie rynki, jak kraje Europy Środkowej, Bliskiego Wschodu czy Ameryki Łacińskiej.
"Hot in Cleveland"

Viacom Blink! zaoferuje widzom premierową ofertę programową, złożoną z propozycji i formatów telewizyjnych ze światowej oferty firmy Endemol: seriale i programy obyczajowe, lifestyle`owe, komediowe, reality TV, dokumentalne oraz game shows. W ramach długoterminowej współpracy między partnerami, VIMN otrzyma dostęp do ponad 4 tys. godzin programów do wykorzystania w telewizji oraz na platformach cyfrowych.

W pierwszym roku stacja wyemituje około 800 premierowych godzin programów z segmentu premium, a w kolejnych latach - około 650 godzin. Wśród propozycji znajdą się znane na świecie seriale ("Hot in Cleveland - Rozpalić Cleveland", "Rescue Special Ops - Ekipa ratunkowa", "The Secret Life of Us, Spirited", "Home and Away), programy lifestyle`owe ("Make Me A Supermodel", "Gok`s Fashion Fix"), formaty rozrywkowe i reality ("The Little Couple - Wielka miłość małych ludzi", "Fear Factor – Nieustraszeni") oraz programy i seriale dokumentalne ("Forensic Investigators – Sekrety zbrodni"). VIMN prowadzi również rozmowy z dystrybutorami, aby ofertę programową Viacom Blink! poszerzyć również o propozycje filmowe.

- Partnerska współpraca z firmą Endemol to połączenie cenionej oferty programowej z naszą silną obecnością na światowym rynku medialnym oraz doświadczeniem w tworzeniu i budowaniu marek o międzynarodowym zasięgu. Dzięki temu, możemy naszym odbiorcom oraz partnerom biznesowym zaoferować całkiem nową, interesującą propozycję – mówi Bob Bakish - prezes i CEO VIMN. – [i]Rezultatem naszej międzynarodowej, partnerskiej współpracy jest unikalny projekt, który oferuje tysiące godzin programów z bogatego portfolio firmy Endemol. Liczymy na owocną współpracę z VIMN, która sprawi że Viacom Blink! stanie się międzynarodowym hitem wśród widzów na całym świecie[/]i - dodaje Ynon Kreiz, prezes i CEO Endemol.

Viacom Blink! dołączy do międzynarodowej rodziny kanałów z portfolio Viacom International Media Networks, która obejmuje znane na całym świecie kanały dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych widzów. Nowy kanał skierowany będzie przede wszystkim do kobiet. Wraz ze startem stacji VIMN zaoferuje swoim partnerom dystrybucyjnym oraz klientom reklamowym propozycję z ofertą, dobraną do potrzeb i zainteresowań głównie żeńskiej części publiczności.

Komentarze (1 - 10 z 18)

kiedy będzie w UPC.
 1  
Zapowiadali też kanał dla mężczyzn SPIKE
 1  
Może będzie w Polsacie razem z innymi kanałami co mają podobno być.
 1  
Żona by się ucieszyła ale w UPC poczekam pewnie na to :)
 1  
znow dodaja do n?? a CP i C+ spia?
 1  
Media2 napiszcie o proteście użytkowników TNK HD/SD. Dodatkowo możecie wspomnieć, że Kontakt24 co chwila usuwa wątki dotyczące tego tematu. Istna cenzura!!!
 1  
No własnie dlaczego nie napiszecie o tym ze ludzie bojkotują tnk sd/hd....

majewski cyfrowy polsat cały czas cos dodaje
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 6 maja 2011 o 12:22:56 przez Gustav).
 1  
to teraz niech te wszystkie reality show przeniosą do zapowiadanego wyżej adekwatnego kanału; a VIVĘ i MTV zaleją muzą (fajnie by było, jakby VIVA prezentowała tylko najnowsze teledyski młodzieżowe, a MTV także klasyki muzyki)
TentMer (usunięte konto #10799) 6.05.2011 (13:20:07)
 1  
Klient TNK widział co kupuje, czego wy chcecie? Rozumiem TNKHD bo zabrano wam 2 kanały i coś powinni dać za to ale sorry nie TNK SD.Powaliło was
 1  
Mi ten kanał jest niepotrzebny. Szkoda miejsca na liscie n. Nie jestem za tym aby dodawano każdy kanał który akurat się pojawi.
 2