Łukasz Szewczyk10.05.2011 (15:19)brak komentarzy

Muzzo.pl szuka reprezentacji na festiwal Rock For People

Serwis Muzzo.pl - wspólnie z Agencją Joytown - wystartował z konkursem dla młodych zespołów i wykonawców. Jego laureaci zagrają na festiwalu Rock For People 2011, podczas Muzzo.pl Day.
Stawką w konkursie będzie możliwość zaprezentowania własnej twórczości przed dziesiątkami tysięcy entuzjastów gitarowego brzmienia, zgromadzonych na festiwalu Rock For People. W samym środku legendarnego wydarzenia muzycznego - obok największych gigantów światowej sceny rocka, takich jak: White Lies, Primus czy My Chemical Romance - znajdzie się aż siedem zwycięskich w konkursie formacji.
Amatorzy ciężkiego brzmienia, młode kapele spod znaku rocka lub pasjonaci gitarowego grania - wszyscy muzycy mają szansę zmierzyć się w walce o miejsce na scenie Młodych Talentów w Hradec Kralove.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w dniach 29 kwietnia do 27 maja 2011 roku:
- założyć profil w serwisie Muzzo.pl,
- wrzucić co najmniej jeden utwór audio (mile widziana krótka biografia, foto lub video),
- przesłać wiadomość na adres: [email protected], w temacie podając swój nick z serwisu muzzo.pl, a w treści wpisując nazwę zespołu/wokalisty, dane osoby kontaktowej, oraz dane teleadresowe tj. adres e-mail oraz numer telefonu,
- wstawić na oficjalnym profilu konkursowym (www.rockforpeople.muzzo.pl) komentarz w postaci formułki: "Zgłaszam się do udziału w konkursie Zagraj na Rock for People Festival i oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu i akceptuję go".

Spośród nadesłanych zgłoszeń Jury w składzie: Radek Miszczak (Agencja Joytown), Mateusz Nowak (Muzzo.pl), Michał Boroń (Interia.pl), Adam Nowacki (Roxy FM) wybierze 12 uczestników, na których w finałowej części konkursu głosować będą fani. To oni - za pomocą SMS'ów wysyłanych na specjalnie przygotowany numer w dniach 02.06 - 12.06.2011 - zdecydują, kto zwycięży w naszym konkursie. 7 z 12 uczestników finału, którzy otrzymają największą liczbę głosów (jeden sms z danego numeru odpowiada jednemu głosowi) zagra na ROCK FOR PEOPLE w CZECHACH.

Szczegóły na oficjalnej stronie Rock For People oraz profilu RfP Muzzo.pl.