Łukasz Szewczyk11.05.2011 (11:05)34

Nowy projekt informacyjny - PL24

Czy na polskim rynku telewizyjnym zadebiutuje nowy kanał PL24, który wprowadzi nowy wymiar wiadomości. Twórcy nowego projektu w materiałach rozesłanych do mediów deklarują nowoczesne podejście do widza. W projekt może być zaangażowana TVP.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 34)

no i pięknie mam nadzieję że będzie to odtrutka na tvn24 która jest na na maxa stronnicza niestety
100 razy wolę polsat NEWS niż TVN24 który niestety coraz bardziej nieżetelnie prezentuje informację i do tego ciągle w jedną stronę eh
życze nowej stacji wszystkiego dobrego aby im się udało i przetrwali
ponieważ tworzenie kanału informacyjnego to bardzo droga impreza i nie jeden się już na tym przejechał ;9
 0  
Odnosząc się do twojego komentarza pragnę zapytać ilu w takim razie nadawców przejechało się na tworzeniu kanału informacyjnego? Zdaje się, że w historii polskich mediów, wszystkie telewizje informacyjne, które zdołano uruchomić, działają do dziś. Więc nie rozumiem tej pustej aluzji.

Po drugie po co wychwalasz ponad niebiosa Polsat News, TVN24 nazywasz stronniczą, skoro i tak kibicujesz nowemu projektowi, za którym stoi prawdopodobnie upolityczniona w 100 proc. Telewizja Polska?
 0  
Jak będzie fta to będzie super :-)? bo mamy tylko tvp info za darmo :-( a tak był by wybór :-) zapowiada się ciekawie :-)
 0  
Tylko po co? Malo kanalow informacyjnych?
 0  
Ciekawe, ciekawe ... zabrakło tylko informacji kto za tym projektem stoi (nadawca medialny). Bo nazwisko prezesa nic mi nie mówi.
 0  
Szykuje się Superstacja Bis
 0  
A ja popieram Drona. Z tą tylko uwagą że w Polsat News niektórzy dziennikarze też są stronniczy. Mniej się to jednak rzuca w oczy, niż w TVN24.
Zaś, jeżeli chodzi o oprawę, to wielki plus dla tvn.
 0  
Dziwne... Nic nie słyszałem o tej inicjatywie. Mają już koncesję? A może to tylko telewizja internetowa?

Pamiętajcie, że teoretycznie czeka nas jeszcze jeden kanał informacyjny- ten od Astro.
 0  
Ciekawe tylko kto zechce włączyć tą nową stację telewizyjną. Sądzę, że Cyfrowy Polsat, N-ka i Cyfra+ raczej nie będą zainteresowani. Jakoś nie wróżę temu projektowi sukcesu.
 0  
To trzeba było walczyć o miejsce w MUX1 a teraz to musztarda po obiedzie...
 0