Łukasz Szewczyk12.05.2011 (10:01)59 komentarzy

TV6 na wszystkich platformach satelitarnych. Jaka ramówka?

TV, ogólnopolski kanał rozrywkowy, rusza 30 maja 2011 roku. Stację odbierać będzie można za pośrednictwem cyfrowych platform satelitarnych (Cyfrowy Polsat, Cyfra+, "n"), wybranych sieci kablowych oraz naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) w ramach multipleksu drugiego. Co w ofercie?
W ofercie programowej stacji TV6 znajdą się hity światowej rozrywki. Szóstka nadawana będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 12:30 - 1:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10:00 – 01:00.
Znaczną część programu wypełnią amerykańskie wersje formatów typu talent show: "American Idol" (sezon 9, pn. – pt. godz. 20) - utrzymujący się przez sześć sezonów z rzędu w czołówce amerykańskich rankingów oglądalności; "Mam Talent" (sezon 4, pn. – śr. godz. 21) - konkurs, w którym uzdolnieni amatorzy walczą o milion dolarów i występ w Las Vegas Strip; "You Can Dance" (sezon 5, cz.-pt., godz. 21) - podbijający serca publiczności taneczny show.

Dodatkowo w tygodniu (o godz. 15) emitowany będzie program "Milionerzy" – oryginalna wersja językowa (edycja brytyjska) - emitowany w celach edukacyjnych; widzowie będą mogli nie tylko sprawdzić swoją wiedzę, ale także wzbogacić słownictwo, zasób wyrazów i zwrotów z języka angielskiego.

W pasmie o godzinie 18 nadawany będzie program Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? - teleturniej, w którym dorośli odpowiadać będą na pytania z zakresu wiedzy nie wykraczającej poza poziom piątej klasy szkoły podstawowej. W piątki "Mistrz kuchni: Juniorzy" -program w którym młodzi amatorzy gotowania zaprezentują swoje talenty kulinarne.

W soboty o godzinie 20 na antenie TV "Włatcy móch" (dwa odcinki) – cieszący się ogromną popularnością, kultowy polski serial rysunkowy. Nie zabraknie także pozycji dla najmłodszych wśród nich m.in.: "M.A.S.K" - serial animowany opowiadający o elitarnym oddziale powołanym do walki ze złem oraz "Oggy i ferajna" - zwariowana, dynamiczna i zabawna kreskówka o przygodach dobrodusznego i fajtłapowatego kota Oggy’ego. Wkrótce także w ramówce pojawią się "Dennis Rozrabiaka" oraz "Inspektor Gadget"

W niedługim czasie Szóstka pokaże również takie pozycje jak: "Must Be The Music – Tylko muzyka" - w którym utalentowane muzycznie osoby walczyć będą o pieniądze, sławę i sympatię widzów; "How Clean Is Your House?" - gdzie Kim Woodburn i Aggie MacKenzie odkryją brudne sekrety brytyjskich domów; "Uwierz w siebie" - inspirowany serialem „Glee” brytyjski format, w którym uzdolnione muzycznie i tanecznie grupy rywalizują między sobą pod okiem gwiazd show-biznesu.

Komentarze (1 - 10 z 59)

ciekawe czy w MM bedzie od poczatku :)
 0  
dno dnia to TV6
 1  
kolejne dziadostwo od solorza
 1  
wiec prawie same amerykanskie kity i zero wlasnych produkcji.zenada.
 1  
super idol, you can dance i mam talent może pokażą jeszcze jakieś amerykańskie reality show
 0  
Dno dno dno...
 1  
teleturniej Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? był kiedyś w tv puls
 1  
Kopia Polsatu i TV4? Po co to komu?
 1  
Warto zauwazyc, ze stacja w przyszlosci planuje wprowadzic wlasne programy. Jak dla mnie to jest ciekawe, gdyz sam ogladam amerykanska telewizje. Amerykanski Idol czy brytyjski Mam Talent ogladam na biezaco. Seriale ogladam z napisami, a te programy bez napisow, wiec lektor sie przydas :) Ja jestem za, aczkolwiek nie bedzie to kanal ktory bedzie u mnie nadawany czesto.
 0  
Nie marudźcie tak ku**a. Jeśli wam się nie podoba nie oglądajcie. Proste rozwiązanie i najskuteczniejsze. Jesteście nie zadowoleni to dupy do góry i samemu TV sobie otworzyć i puszczać co się wam będzie podobało. Najłatwiej jest marudzić.
 0