Łukasz Szewczyk15.05.2011 (14:30)8 komentarzy

Serialowe nowości AXN w czerwcu

Najpopularniejsza w rankingu oglądalności kanałów filmowo-serialowych stacja AXN Polska w czerwcu 2011 roku wprowadzi do swojej ramówki kilka nowych pozycji, wśród nich m.in. amerykański serial "Nikita".
W czerwcu 2011 roku telewizja AXN rozpocznie emisję amerykańskiego serialu akcji Nikita. Jako nastolatka oczekująca na wyrok śmierci Nikita zostaje uratowana przez Sekcję – tajną organizację, która wyszkoliła ją na szpiega i zabójcę. Po tym jak została zdradzona przez agencję, spędziła trzy lata w ukryciu. Teraz szuka zemsty, nie zatrzymując się przed niczym – chce ujawnić i zniszczyć agencję, jej działalność, byłego szefa, Percy’ego, oraz dawnych przyjaciół z Sekcji. Tymczasem organizacja kontynuuje rekrutację nowych członków spośród młodych ludzi. Szkolenie polega na wymazaniu ich przeszłości i przemianę w bezlitosnych zabójców. Emisja serialu w piątki (od 3 czerwca 2011 roku) o godzinie 21 (po dwa odcinki).
W piątek (24 czerwca 2011 roku o godz. 23.10) na antenie AXN premiera kolumbijskiego serialu komediowego "Świat Cristiny O". Cristina wychodzi za mąż. Przyjaciółki organizują jej wieczór panieński w klubie dla kobiet, ale jedna z nich musi wyjść wcześniej, bo opiekuje się chorą matką. Po powrocie z imprezy Cristina zastaje przyjaciółkę, Pamelę Davilę, w swojej sukni ślubnej i narzeczonego, Eduardo Santodomingo, przywiązanego do krzesła. W życiu Cristiny powstaje pustka, którą będzie próbowała zapełnić.

Na antenie AXN pojawi się także drugi sezon amerykańskiego serialu "Druga szansa II" (od 19 czerwca, w niedziele o godz. 17). Lux poznaje swojego biologicznego ojca, Nate’a, niedojrzałego mężczyznę, który do tej pory nie wiedział nawet, że ma córkę. Nate pomaga matce nastolatki, Cate, zapewnić dziewczynie prawdziwy dom.

W czerwcu 2011 roku na antenie AXN także kontynuacje seriali: "Agenci NCIS: Los Angeles II", "CSI: Kryminalne zagadki Miami IX", "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas XI", "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku VII", "Dr House VI", "Gliniarz z dżungli II", "Odliczanie", "Robinsonowie XIX - Samoa", "Rush III", "Siostra Hawthorne", "Tożsamość szpiega III", "Zabójcze umysły VI"
"Zabójcze umysły - okiem sprawcy".

Z kolei na antenie AXN Crime od 15 czerwca trzeci sezon "Przygód Merlina". W trzeciej serii Morgana dokona ostatecznego wyboru, a Artur i Merlin są coraz bliżej dopełnienia swojego przeznaczenia. Stosunki między Utherem a Morganą zmienią się na zawsze.

Komentarze (1 - 8 z 8)

kiedy Medium 7?
 0  
przed Medium 8
 0  
wiecie że lux będzie miała romans z nauczycielem, okaże się że miała kiedyś wylew, a na końcu wyjdze że kate będzie z basem, a ten jej mąż bedzie z inną kobietą i będą mieć dziecko
 0  
super AXN
 0  
najlepsza jakosc tego kanalu jest w c+
 0  
@Nie Idioto nie kazdy jescze oglądał ten serial podaj jescze wiecej szczegołow osioł sciągnął serial i sie rządzi pozwól nam go oglądnac tez innym
 0  
Polecam nową wersję Nikity.Przyjemnie się ogląda.
 0  
Super wznowili transmisję Robinsonów, w końcu !!!
 0