Łukasz Szewczyk17.05.2011 (13:21)20

Eska TV od 2012 roku w naziemnej TV cyfrowej

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała stacji Eska TV ogólnopolską koncesję cyfrową – informuje nadawca. Sygnał Eska TV w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) ma być dostępny, według planów, od 2012 roku.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 20)

Eska TV do DVB-T : moim zdaniem najgorsza rzecz jaką kiedykolwiek w życiu zrobiono. Mogli dać 4Fun TV albo Czwórkę a nie to coś. KRRiT bądź tam emitel niech myślą na przyszłość, a esce ch## w dupę
 0  
Eska TV nie ma aż tylu śmieci co Czwórka czy 4FunTV... na Czwórce od chujnia gadają - mało muzyki, a na 4FunTV za dużo pierdółek jest od miłości, sexu itd... EskaTV jest w sam raz.
 0  
Dlaczego od 2012 ? A jeśli MUX 1 wystartuje wcześniej, to będą czekać do nowego roku ?
 0  
Można domniemać że MUX1 nie wystartuje w tym roku,jest to raczej pewne
 0  
Szkoda, że dopiero za pół roku...
 0  
Dla mnie mogą wcale nie startować. Zamiast dać TVN24, albo TV Trwam, czy coś na poziomie lub do konkretnego odbiorcy to wrzucają paczkę mega śmieci, których nikt nie ogląda na satelicie, a teraz nikt nie będzie oglądał na naziemnej.
 0  
fajny kanałby był gdyby nie było powiatowskiego. Przez tego frajera nie chce mi sie tego syfu ogladac.
 0  
Niezły śmietnik zrobią z tego defałbete. Jak chcą dodać muzyczną stację to tylko Rebel.tv, bo w lepszym guście jest już słuchać głosu Klaudiusza w Mango TV, niż te sezonowe gwiazdki z łezki.
 0  
W sumie i tak się nie da tego słuchać. Nie ma już godnych uwagi stacji muzycznych
 0  
Cieszcie się, że nie będzie (Disco) Polo TV - w końcu też się starali o koncesję :-)) Jest nadzieja dla świata
 0