Łukasz Szewczyk18.05.2011 (16:30)48 komentarzy

Telewizja "n" w TP od 23 maja. Polsat HD w TP?

W poniedziałek - 23 maja 2011 roku - Telekomunikacja Polska odświeży swoja ofertę telewizyjną. Abonenci Telekomunikacji Polskiej będą mogli korzystać z pakietów telewizji "n", kanały HD dostepne będą także w ofercie kablowej.
W poniedziałek (23 maja 2011 roku) na konferencji prasowej Telekomunikacja Polska zaprezentuje swoją nową ofertę szybkiego Internetu (do 80 Mb/s) oraz telewizji. Nowa oferta usługi telewizyjnej powstanie na mocy podpisanej kilka miesięcy temu umowy Grupy TP z grupa TVN i będzie obowiązywała od najbliższego poniedziałku.
Z pierwszych, nieoficjalnych informacji wynika, że operator wprowadzi zmiany w swoich dotychczasowych pakietach telewizyjnych. Do oferty Telekomunikacji Polskiej mają dołączyć także główne kanały Polsatu, w tym Polsat HD (do pakietu podstawowego TP, w którym jest już m.in. TVN HD). Nowością będzie także wprowadzenie kanałów HD do telewizji TP świadczonej drogą kablową (do tej pory kanały HD były dostępne drogą satelitarną).

Abonenci usługi telewizyjnej w Telekomunikacji Polskiej otrzymają dostęp do nowych kanałów z oferty telewizji "n" (np. nSport, Wojna i Pokój), w tym do bogatszej oferty kanałów w jakości HD. Powiększy się także oferta pakietów premium, które będą tożsame z tymi z oferty telewizji "n" (nFilm HD, HBO HD, Cinemax HD, FilmBox czy erotyczny pakiet Noc).

Nowa oferta Telekomunikacji Polskiej oraz telewizji "n" (Neostrada + telewizja) ma być dostępna w salonach Grupy TP/Orange oraz punktach sprzedaży telewizji "n".

Więcej szczegółów podczas poniedziałkowej konferencji TP.

Komentarze (1 - 10 z 48)

będzie Nsport??
 0  
Ciekawe jakie ceny będą.

Nie od dziś wiadomo że N jest droga i TP jest droga.
Ciekawe jakie co wyjdzie z tego połączenia.

Nie wróże rewelacji.
80mb/s plus paczka kanałów HD będzie b. drogie.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 18 maja 2011 o 17:14:24 przez -).
Aśnaebaem (usunięte konto #20478) 18.05.2011 (17:12:50)
 0  
23 maja 2011 przełomowy dzień dla platformy TP,5 b.r maja dla "N" ,1 września 2010 dla Cyfry+. Tak więc od 23 maja Polsat będzie już w każdej platformie cyfrowej. Będzie się działo.......... pozdrawiam
 0  
zastanawia mnie tylko to co N z tego bedzie miała,wiadomo zwiększy się oglądalność,ORANGE SPORT prawdopodobnie zawita w N i tyle ciekawe co jeszcze
 0  
Jak to co? Pieniądze :) Przecież za darmo tej paczki nie udostępnia, a potencjalni klienci TP to spora grupa odbiorców.
 0  
To jest Telekanalizacja Polska, potrafią tylko doić klientów. Nie mam dobrych wspomnień związanych z tą firmą i choćby mięli wszystkie dostępne polskie kanały w okazyjnej cenie, w życiu z nimi cyrografu nie podpiszę.
 0  
Ciekawi mnie, gdzie będzie to 80 Mb/s :)
 0  
jesli kanały Polastu beda na wszystkich platformach to CP sie posypie w ciagu 2 lat
 0  
Co do tego szybszego internetu, to ciekawe gdzie ten internet 80 mega będzie dostępny. Mieszkam niemal w centrum Wrocławia i pełnego 20 mega nawet nie mogę wyciągnąć. W małych miastach i na wsiach jest jeszcze gorzej, a oni mi tu o jakimś 80 mega pitolą. Dla kogo to? Dla garstki wybrańców mieszkających 2 metry od centrali?
 0  
ja mieszkam 600m od centrali w miejscowości podwarszawkej i mam 2mega i to na razie max od TP ;-)
 0