Łukasz Szewczyk24.05.2011 (12:00)25

Cała Ekstraklasa w Canal+. Jakie ceny za abonament?

Od nowego sezonu Canal+ na żywo i w jakości HD będzie pokazywał wszystkie mecze Ekstraklasy. Nic więc dziwnego, że od kilku dni rośnie zainteresowanie pakietem Canal+. Gdzie i za ile można uzyskać dostęp do Canal+?

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 25)

a na eurosporcie 2 nie bedzie meczu w HD?
łaganowski przygłup 24.05.2011 (15:13:21)
 0  
Podwyzki nie będzie przeciez podwyzszyli abonament o 5 zł własnie pod ekstraklasę.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 24 maja 2011 o 15:16:12 przez PIOOLE).
 0  
Czy ja dobrze rozumiem? Jako posiadacz N mogę dokupić sobie pakiet samych Canal+? Jak to woglę się odbywa bo nie rozumiem
 0  
Pytanie dla zorientowanych. Jeżeli mam telewizje kablową UPC i wziąłbym pakiet C+ to mogę go oglądać jednocześnie na kilku odbiornikach?
 0  
@UPC - Na pewno nie będziesz miał w analogu ... a wersji z wieloma dekoderami nie przerabiałem ... największą wadą UPC jest to, że nie możesz przegrać sobie nagranych filmów - jak Ci padnie dekoder albo będziesz rozwiązywał umowę, to tracisz wszystko.
 0  
99,9% nba na c+ to SD. Tylko all stars game jest w HD.
 0  
123 - no właśnie ostatni mecz nba jaki oglądałem na C+, to był All-star - i to był full wypas :-)
 0  
@emsi2: Każdy kto nie ma Cyfry+, ale inny zestaw do odbioru telewizji satelitarnej może być abonentem samego pakietu Canal+. W takim przypadku wykupujesz tzw. "Multipakiet Canal+". Sprzedawcy Cyfry+ powinni wszystko dokładnie wytłumaczyć jak ta opcja działa, a więcej możesz przeczytać także tutaj: http://cyfraplus.pl/multipakiet/canalplus.php

@UPC: Jeśli masz wykupioną usługę Multiroom w UPC, czyli posiadasz dwa cyfrowe dekodery, na obu masz ten sam zestaw programów telewizyjnych. Czyli kupując pakiet Canal+ będziesz miał ten pakiet na obu dekoderach. Warunek - musisz posiadać opcję Multiroom.

@BeeJay: Na razie podwyżka nie jest planowana, przynajmniej w przypadku tzw. cen standardowych. Jednak operator może w każdej chwili wprowadzić różne promocje, gorsze bądź lepsze ;)
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 24 maja 2011 o 17:32:09 przez lukasz_szewczyk).
 0  
@emsi2
Możesz sobie wziąć pakiet Canal+ Start za 41 zł ze wszystkimi Canal+ (w tym w jakości HD)Planete, kuchnia tv, domo tv, ale kino, minimini i zigzap. W sam raz kanały jako uzupełnienie których to n-ka nie posiada. Ale trzeba mieć ich odbiornik albo weź sobie moduł z kartą do własnego tunera
 0  
z koncem TVN Wawa rozwiazuje umowe, mam dosc syfu kopaczy z ekstraklasy, a teraz juz tylko to bedzie na antenie :/
 0