Łukasz Szewczyk31.05.2011 (13:40)12 komentarzy

MTVN HD zmieni się w MTV Live HD

Latem 2011 roku nadawca międzynarodowych kanałów muzycznych MTV wprowadzi zmiany związane z kanałem MTVN HD. Stacja zmieni nazwę, będzie emitowała więcej treści w wysokiej rozdzielczości.
1 lipca 2011 roku europejski kanał muzyczny MTVN HD zostanie przemianowany w MTV Live HD. Nowa nazwa ma podkreslić muzyczną ofertę stacji, głównie w zakresie emisji dużej liczby koncertów w jakości HD. W ramówce nie zabraknie także teledysków, filmów dokumentalnych oraz programów autorskich.
Wraz z wprowadzeniem nowej nazwy kanały MTVN HD, nadawca odświeży także loga swoich pozostałych stacji tematycznych:

Przypomnijmy, że kanał MTVN HD to całodobowa stacja muzyczna nadająca swój program w wysokiej rozdzielczości. W Polsce kanał dostępny jest w ofertach wielu operatorów kablowych oraz satelitarnych. Nadawcą stacji jest polski oddział MTV.
SatKurier.pl

Komentarze (1 - 10 z 12)

Za mało Emmie Beretta na mtvnhd, mogę się w nią wpatrywać dzień i noc.
 0  
Daliby przynajmniej polskie napisy, bo nie wszyscy w Polsce znają biegle angielski, ale zmiany popieram.
 0  
Jeszcze na rudowłosą Alex Sim Wise miło popatrzeć, ciekawe czy i w tym roku będzie śmigać po festiwalach :D
 0  
Żądam wprowadzenia to Polski MTV Music i MTV Base, a w szczególności do n
 0  
w MTV HD naprawdę w przyzwoitej jakości i rozdzielczości są głównie ich sporty autopromocyjne :) Z innych rzeczy to właśnie koncerty są najczęściej w HD, a zwykłe muzyczne wideo już nie. Dla mnie to trochę dziwne, sądziłem, że teraz każdy top artysta produkuje video w HD. Koncerty są świetnie wyprodukowane wizualnie i muzycznie, ale jest ich na tyle mało, że premiery są rzadko a ramówka zapełniają wciąż te same koncerty powtarzane na okrągło... :(

Trzymam kciuki za rozwój kanału, bo idzie w dobrym kierunku.. Rock am Ring, który puszczają często jest zrobiony genialnie. Fajnie byłoby zobaczyć na antenie festiwale Sonisphere, Roskilde, Glastonbury...
 0  
Fajnie. Oby MTV Polska też zmieniło logo i format tego dnia.

Może n się obudzi i się dowie że 1 lipca są zmiany. Może dołączy do oferty MTV DANCE i może jeszcze MTV HITS i MTV BASE bądź MTV MUSIC
;)
 0  
takie zmiany i tak nic tej stacji nie pomogą
 0  
Mam nadzieje że barany w MTV nie wprowadzą do MTV HD kretyńskich reality show które ma miejsce w MTV Polska gdzie nie da się tego badziewia oglądać. Widać że MTV nie widzi że taki kanał jak ESKA TV, jak Rebel TV , jak 4FUN TV są o wiele lepsze niż to co mają.
Mam nadzieje że nie spaprają tego kanału w HD bo wtedy spadną w rankingu jeszcze niżej. Dla mnie MTV Polska to ZERO oglądalności.
 0  
no, mam nadzieję, że któraś platforma się obudzi ze snu. w polsce brakuje kanałów, gdzie muzyka byłaby tak dobrze wyselekcjonowana. mtv to umie.
 0  
@Boa - w UK też na MTV lecą takie głupie seriale, ale dlatego są też kanały muzyczne: MTV Hits, MTV Dance, MTV Rocks, MTV Base i... MTV Music który pełni funkcję muzyki zamiast MTV ;-)

I jak widać, wyzbywamy się całkowicie napisu "Music Television" ;]

No i po raz enty... MTVNHD, a nie MTVN HD... To istotne... Ciekawe jaki błędy będą robione w nazwie MTV Live HD.
 0