Łukasz Szewczyk01.06.2011 (15:35)brak komentarzy

Nowe portale lifestylowe w Grupie Styl.fm

Do grupy Styl.fm zarządzanej przez Digital Avenue S.A. wchodzą dwa kolejne serwisy – portal parentingowy tik-tak.pl i serwis dla kobiet naobcasach.pl.
Tik-tak.pl i Naobcasach.pl, które z początkiem czerwca br. dołączą do grupy Styl.fm, rozwiną i poszerzą portfolio tematyczne grupy oraz umocnią pozycję Digital Avenue w segmencie Styl życia. Współpraca obejmuje zarządzanie powierzchnią reklamową portali oraz rozwój nowych, wspólnych projektów internetowych.
- Współpraca wpisuje się w strategię firmy polegającą na rozwijaniu portfolio w kategorii Lifestyle, pozwoli również na przyspieszenie dynamiki wzrostu oglądalności serwisów Grupy Styl.fm oraz zwiększenie przewagi konkurencyjnej na rynku internetowych mediów kobiecych - mówi Piotr Wąsowski – Prezes Zarządu Digital Avenue.

Tik-tak.pl - pierwszy serwis, który dołączył do Grupy to strona dla rodziców zawierająca cenne porady o tematyce parentingowej, w serwisie dostępne jest bardzo aktywne forum o ciąży, antykoncepcji oraz macierzyństwie.

Drugi z portali, który zasili Grupę Styl.fm to magazyn dla kobiet Naobcasach.pl - bogate źródło informacji o urodzie, modzie i dzieciach. Serwis posiada aktywne forum o tematyce parentingowej. Na bieżąco informuje o nowościach kosmetycznych, inicjuje dyskusje na ważne kobiece tematy, promuje ciekawe wydarzenia. Głównym celem portalu jest przekazywanie profesjonalnych porad oraz uzupełnianie i rozwijanie wiedzy kobiet.