Łukasz Szewczyk30.06.2011 (18:00)5 komentarzy

VIII sezon Agentów NCIS w telewizji "n"

W lipcu 2011 roku abonenci satelitarnej platformy telewizyjnej "n", w ramach kolekcji VOD nSeriale, trzymają dostęp do premierowego, ósmego sezonu serialu o agentach NCIS ("Naval Criminal Investigative Service").
Serial opowiada o losach zespołu śledczego rządowej agencji NCIS, który prowadzi dochodzenia związane z przestępstwami w Marynarce Wojennej i Korpusie Marines.
Zespół kierowany jest przez agenta specjalnego Leroya Jethro Gibbsa (w tej roli wyśmienity Mark Harmon), byłego żołnierza piechoty morskiej, znakomicie wyszkolonego detektywa, gotowego naginać reguły, w celu wykonania zadania. Gibbsowi towarzyszy doborowa ekipa, z którą podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwa, po terroryzm i uprowadzenia.

Ósmy sezon serialu "Agenci NCIS" w kolekcji nSeriale telewizji "n" od 7 lipca 2011 roku.

Komentarze (1 - 5 z 5)

suuuper :)
 0  
co do vod w n, zgadzam się z opinią o marnej jakości usługi, jeżeli porównać oryginał odcinka z usa z tym co zapodaje n, obraz wydaje się rozmazany i taki sztucznie postarzany i serial zamiast z 2011 wygląda jak z początku 2000 roku. Pod tym względem się zgadzam, reszta argumentów to czysty fanboy'izm.
 0  
Fajnie ale szkoda że nie mam n ale pewnie w necie będzie :P
 0  
Będzie też podobny nieco serial "Chaos", "Śluby Panieńskie", "Artur i Minimki 3", dobrze, że wakacje są :D
 0  
genialnie,juz sie własnie zastanawiałam kiedy to sie stanie,poniewaz to jeden z moich ulubionych seriali.brawo dla N.
 0