Łukasz Szewczyk04.07.2011 (0:05)25 komentarzy

DVB-T: Pierwszy multipleks w całej Polsce na Euro 2012

Telewizja Polska jest w trakcie wyboru operatora pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej. Plany sa poważne - do czerwca 2012 roku zasięg pakietu ma objąć całą Polskę.
Wiele wskazuje na to,że Telewizja Polska w najbliższych dniach wybierze operatora pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej i prawdopodobnie będzie nim spółka Emitel.
To dobra informacja dla telewidzów, bo wreszcie powiększy się oferta i zasięg naziemnej telewizji cyfrowej. A plany Telewizja Polska ma poważne - przed Euro 2012 pierwszy multipleks ma być dostępny w całej Polsce.

Przypomnijmy, że w pierwszym multipleksie, oprócz podstawowego pakietu programowego TVP (TVP1, TVP2 oraz TVP Info), znajdą się także następujące programy: Kino Polska Nostalgia (filmowy), ESKA TV (muzyczny), ATM Rozrywka TV (rozrywkowy) oraz U-TV (informacyjno-publicystyczno-poradnikowy).

Komentarze (1 - 10 z 25)

byłoby SUPER !
 0  
Do tego czasu poproszę o porządne moce nadajników MUX3 planowane na październik.
 1  
__Niech się lepiej jeszcze tvp wypowie na temat zapowiadanego kanału tvp dokument, który miał zastąpić tvp historia, i prezentować bardziej różnorodną tematykę dokumęntalną. Obecny kanał tvp historia jest przeznaczony dla entuzjastów historii, chiba głównie nauczycieli w szkołach zajmujących sie tym przedmiotem. Miał ruszyć, a na obiecankach się skończyło, i nastała cisza, więc ja dziękuje za kłamstwa tvp, a na temat dvb-t też było ich sporo, więc ja w tą nie wchodzę.
 0  
Dobrze by się stało jak przed EURO 2012. Pożyjemy - zobaczymy.

Gorąca prośba do TVP: Dajcie TVP HD do pierwszego multiplexu przecież po to płacimy abonament i po to kupujemy telewizory HD aby oglądać system XXI wieku!
 0  
Spokojnie! Po to TVP przenosi TVP1,TVP2,TVP INFO do MUX-1, żeby zrobić miejsce na TVP HD w MUX-3. Będziesz miał HD.
 0  
@Łukash - masz rację. Ludzie mają płacić abonament... to dlaczego w DVB-T nie ma kanałów: TVP HD, TVP Sport, TVP Seriale, Radio na wizji?

Mi zależy jedynie na TVP HD i Radio na wizji... :P
Ktoś z ktoś skądś 4.07.2011 (2:16:44)
 0  
@Łukahs ; ja nie mam telizorni HD i ja potrzebuję w zamian normalną tvTrwam bo nie po to płacę abonament aby oglądać HD
7 program ma być tvTrwam 4.07.2011 (3:12:33)
 0  
a co ty z tą tv trwam. ja tam nie chcę tego szajasu!!! może jeszcze za darmo im udostępnić miejsce???!!!! i każdy niech się zrzuci na tą nędzna tv??? dajcie spokój!!!
 0  
Było by super :)
 0  
Wie ktoś czy tvp seriale będą w dvb-t ?
Andrzej8651.vum.pl 4.07.2011 (7:06:47)
 0