Łukasz Szewczyk06.07.2011 (19:41)brak komentarzy

Sierpień w 13th Street Channel i Universal Channel

Mimo wakacyjnego okresu, w sierpniu 2011 roku na kanale 13th Street Universal nie zabraknie premierowych odcinków popularnych seriali (m.in. "Prawo i porządek: Los Angeles"). Z kolei Universal Channel przygotował premiery filmowe oraz seanse z horrorem.
W sierpniu 2011 roku na antenie 13th Street Universal osiemnasty sezon serialu kryminalnego "Prawo i porządek". Serial odsłania kulisy pracy stróżów prawa, zarówno policjantów jak i prawników, którzy za wszelką cenę starają się utrzymać ład i porządek na ulicach Nowego Jorku. Do zespołu detektywów dołączają Cyrus Lupo (Jeremy Sisto) i Mike Cutter (Linus Roache), którzy stawią czoła brutalnemu i bezwzględnemu kryminalnemu półświatkowi tej wielkiej aglomeracji.
30 sierpnia na antenie stacji zadebiutuje natomiast dziesiąta seria "Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar". W Nowym Jorku toczy się wojna przeciwko przestępczości. Tropem najgroźniejszych kryminalistów wyruszają detektywi z elitarnego oddziału policji. W stylu, którgo nie powstydziłby się Sherlock Holmes, działa detektyw Goren (Vincent D'Onofrio). To policjant, którego instynkt jeszcze nigdy nie zawiódł. Jego partnerka detektyw Eames (Kathryn Erbe) rozwiązuje kryminalne zagadki, kierując się kobiecą intuicją. Razem docierają do najciemniejszych zakamarków umysłu przestępcy.

Tego samego dnia stacja rozpocznie emisję pierwszego sezonu serialu "Prawo i porządek: Los Angeles". Tym razem popularny serial kryminalny przeniesie nas z Nowego Jorku do brutalnych zakątków Los Angeles. Do walki z przestępcami ruszą sfrustrowany prokurator okręgowy Ricardo Morales (Alfred Molina) i detektyw Tomas Jaruszalski (Corey Stoll), syn słynnego operatora filmowego. Razem będą szukać i wymierzać sprawiedliwość przestępcom, którzy sieją strach i terror wśród słynnych i bogatych mieszkańców Hollywoodu.

Kanał Universal Channel przygotował natomiast filmowe premiery: "Z kozetki na fotel" (20 sierpnia) - Autorka przewodników podszywa się pod psychologa, by zaprzyjaźnić się ze swoim nowym sąsiadem. 20 sierpnia 2011 roku stacja pokaże film [b]"Przypadkowa dziewczyna" - zarówno życie miłosne, jak i kariera zawodowa nieświadomej niczego mieszkanki Londynu zależą od tego, czy zdąży ona na pociąg.

Dodatkowo w każdą sierpniową niedzielę o godzinie 21 kanał Universal zaprezentuje horror związany z wodną tematyką. W filmie "Krwiożercze szczęki", zaplanowanym na 7 sierpnia, studentka college’u, spędzająca wiosenne wakacje na Florydzie, odkrywa czyhający w morskich głębinach koszmar. "Trójkąt bermudzki", którego emisja odbędzie się 14 sierpnia, opowiada o grupie przyjaciół, poszukujących zaginionego, legendarnego okrętu na terenie Trójkąta Bermudzkiego. Przygotowany na 21 sierpnia "Titanic 2" ukazuje podróż luksusowego liniowca, który w setną rocznicę rejsu swojego imiennika wyrusza w tę samą trasę. Wreszcie 28 sierpnia główna bohaterka filmu "Dzika rzeka" i jej rodzina podczas wakacyjnego spływu rzecznego napotykają parę tratwiarzy, którzy okazują się uzbrojonymi złodziejami, uciekającymi przed wymiarem sprawiedliwości. Pamiętajmy więc, by trzymać się z dala od wody!