Łukasz Szewczyk11.07.2011 (21:46)28 komentarzy

"Hity na czasie" w TVP1 - Michał Szpak, Enej, Feel

Udało się uratować imprezę "Hity na czasie". Po zamieszaniu, z tygodniowym opóźnieniem, odbędzie się koncert w Inowrocławiu, który będzie transmitowany przez TVP1. Kto wystąpi na scenie?
Tegoroczny cykl koncertów "Hity na czasie" miał odbyć się 10 lipca 2011 roku. Jednak z powodu wycofania się z projektu Telewizji Polskiej odwołano imprezę, co wywołało protesty młodych mieszkańców. Ostatecznie, w krótkim okresie, udało się przywrócić koncert dla Inowrocławia.
Obecnie wiadomo, że koncert "Hity na czasie" w Inowrocławiu odbędzie się 17 lipca 2011 roku i będzie transmitowany na antenie TVP1 od godziny 21.30. Na scenie wystąpią m.in.: Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Robert M., Amna, Ania Wyszkoni, The Nycer, Kalwi&Remi, Enej, Ell&Nikki, Sylwia Grzeszczak, Mirami, Feel, Asia Ash.

Komentarze (1 - 10 z 28)

no nie!
znów ten transwestyta Szpak!
dlaczego???
 0  
Cóż za "hit" wylansował ten człowiek, że jest zapraszany na tę imprezę? :/
 0  
Co to za niebywała uroczystość że aż musi być transmitowana na cały kraj ? A Pielgrzymki Radia Maryja jakoś nie umieli transmitować na cały kraj , mimo że starsi są uczciwsi od młodzików i w przeciwieństwie do tychże dzików, starsi płacą abonament/
dość tolerancji dla smroDZIKÓW PO 11.07.2011 (22:54:40)
 0  
szpak??? przepraszam ale z jakiej to okazji?? przecież on nic nie osągnał i nie osągnie bo to jedna z tych osob które beda znane z tego ze sa znane:D no ale tak to juz jest po tych tandetnych programikach TVN:P
 0  
Michał Szpak, z jakiej racji? Bo on raczej nie ma własnego hitu lata. Piaseczny, Wyszkoni, Grzeszczak to moi faworyci :)
 0  
Sylwia Grzeszczak jako jedyna ma piosenkę hit Mirami z Seksualną :P
 0  
Oj, chyba czegoś nie zrozumieliście, Narodzie katolików. ;-) Michał będzie jedynie jako "line up", więc nie przeżywajcie tego tak bardzo. ;-P Oczywiście, że jeszcze nie może zaśpiewać nic swojego, bo jego płyta ukaże się w październiku (wszystko musi być porządnie dopracowane, a na to potrzeba czasu, to chyba oczywiste? ;-]). Osobiście uważam, że ten cały cykl koncertów nie jest czymś szczególnie wybitnym i Michał po wydaniu płyty nie będzie korzystał z takich okazji. Teraz, jak rozumiem, jest to w zamyśle jego managera. I oby na tym koniec. :-)
 0  
To właśnie Michał Szpak będzie gwiazdą tego koncertu. Reszta to papka.
 0  
Ania Wyszkoni <3
 0  
no i TVP się przełamała :D i to jak szybko. Jestem dumny z Inowrocławian... Protest na miarę tego grudniowego z Kevinem w tle ;)
 0