Łukasz Szewczyk12.07.2011 (7:56)18

Kto słucha Radia Maryja?

Radio Maryja, katolicki głos w domach Polaków, od lat budzi wiele kontrowersji, głównie z powodu bliskiego romansu z politykami. Jaki przedstawia się główny obraz słuchaczy stacji ojca Rydzyka?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 18)

Lepiej jakby Katolickie Radio Podlasie dostało za free licencję zamiast RM.
 0  
Zamiast RM powinno powstać inne radio katolickie.
 0  
sorki, wierzę w Boga, do kościoła czasem chodzę, ale RM nie będę słuchać. Kilka razy z ciekawości słuchałem jadąc autem późnym wieczorem czy po północy i na prawdę nie słyszałem nic innego jak Żydzi to i tamto, bolszewicy, Tusk i inni, masony itp. Sama nienawiść, wypowiedzi pełne jadu. I to przeważnie starsi ludzie, którzy tak narzekają na młodych a sami dobrego przykładu nie potrafią dawać. Na szczęście moja babcia nigdy tego pseudo radio nie słuchała i nie dała się omamić, jest po 80-tce i można z nią o normalnych rzeczach porozmawiać.
 0  
NIe rozumiem....NIech ktoś sobie słucha czego chce , gdzie chce i wierzy również w co tylko zechce.
Jeśli tylko nie krzywdzi przy tym innych, to co nam do tego?
 0  
Ja słucham Radio Maryja jak jadę wieczorem samochodem i gdy chce mi się spać. I nie powiem że czasem wieczorami są ciekawe audycję lepsze niż rąbanka na innych radiach typu Zet czy RFMFM. Trójka też czasem daje ostatnio czasu i w trójce wyjątkowo za dużo polityki.
 0  
Słuchają głównie kobiety w wieku średnim i starszym no i ten nawiedzony co potem donosy pisze do prokuratury i KRRiT. Ale jak zwykle to tylko statystyka i uśrednienie.
 0  
to jest radio katolickie którego dyrektor jest wrogo nastawiony wobec innych stacji opiniotwórczych
radio w którym główny głos ma prezes i dyrektor oraz radio które głosi niechęć wobec mniejszości żydowskiej
radio katolickie które nie postępuje zgodnie z 10 przykazaniami
jeżeli to jest radio katolickie to ja już chyba nie jestem katolikiem
 0  
Dokładnie nie trzeba się do końca z RM zgadzać ale oni wcale nie mówią rzeczy wyssanych z Palca może czasem każdy jest tendencyjny ale jedni bardziej a drudzy mniej
 0  
@aadvark, RudyLis, elajka: Odblokowałem Wam konta. Dziękuje Wam za miłą (?) wymianę zdań. Jak widać potrafimy kulturalnie dyskutować (zauważył Yarek) nawet przy różnicy poglądów. Moim marzeniem jest, by w komentarzach tak było zawsze. Wiem. Jest to niemożliwe. Ale konflikty nam wszystkim są niepotrzebne.

Jako stałych użytkowników proszę Was. Zamiast wchodzić w agresywną polemikę - zgłoście komentarz do moderacji. W miarę możliwości na bieżąco będziemy zwracać na nie uwagę. Zgłoszenie komentarza do moderacji jest tez pewnym "sygnałem", że pod newsem dzieje się coś na co powinniśmy zwrócić uwagę.

Proszę Was także nie spamujcie w komentarzach. Doskonale wiecie o czym mówię. Od tego typu rozmów mamy forum, do którego - obiecuję - zacznę częściej zaglądać w wolnej chwili. Jeśli do innych wymagamy poziomu - sami to czynimy w komentarzach. Komentarze są od komentowania istoty newsów.

Dziękuje Wam także za zwracanie uwagi na literówki w tekstach. Niestety charakterystyka pracy - szybkość oraz presja czasu - powoduje pewne lapsusy, które nawet przy wielokrotnym przeczytaniu tekstu są po prostu niedostrzegalne. A autokorekta nie wszystko wyłapuje.

PS.
Gdybyście mieli uwagi do działalności Media2.pl zapraszam Was na http://forum.media2.pl do działu "Działanie serwisu Media2.pl". Postaram się tam zaglądać i zamiast spamować pod komentarzami możemy sobie właśnie tam spokojnie porozmawiać.

A teraz pozwólcie, że usunę naszą miłą dyskusję pod newsem, bo... sami apelujemy o wypowiadanie się na temat. Ale niech ten komentarz pozostanie wyjątkiem.
Treść edytowana 3 razy (ostatnio 12 lipca 2011 o 19:38:35 przez lukasz_szewczyk).
 5  
No i gitara jak mówi "największy" ze wszyskich Polaków
 0