Łukasz Szewczyk25.07.2011 (0:03)27

87 proc. Polaków w zasięgu TV cyfrowej (DVB-T)

Naziemna telewizja cyfrowa (DVB-T), zgodnie z harmonogramem, prężnie zwiększa zasięg i dostępna jest w większości domach. Jeszcze w wakacje dostęp do TVN czy Polsatu w wersji cyfrowej będzie miało aż 87 proc. Polaków.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 27)

To fakt że jakość odbioru jest fantastyczna. Kotlina Kłodzka w której mieszkam była do tej pory pozbawiona tej możliwości,bo analog był tragiczny.Teraz czekamy na mux 1 i właściwie to wystarczy dla tego regionu.
 0  
Ja odbieram pakiet programów już od tygodnia:) nadajnik Skórowo-Nowe(pomorskie).Mam około 11 km do wieży i odbieram na laptopie z antenką pokojową 15cm.Jest Super!A jak u Was?chodzi mi o ten sam nadajnik.
 0  
Wysilili się. Po wielu latach trudności, opóźnień, testów itd. jeden multipleks uruchomili. I jeszcze się chwalą, że NTC włączyli. Skurwysyny, świnie.
 0  
DVB-T miało być od początku 2009 roku, a nie teraz.
 0  
Zasięg może i jest, ale brak TVP jakoś nie przekonuje ludzi do natychmiastowej zmiany. Z moich dotychczasowych doświadczeń wynika, że ludzie traktują to jako ciekawostkę bez której puki co można żyć. Nawet jak podłączam sprzęt i pokazuję zalety DVB-T to się krzywią, i mówią, że wolą zaśnieżony Polsat niż zabawę z drugim pilotem do STB. Mało kto jest świadomy, że analog za 2 lata przestanie istnieć.
 0  
Lublin - Piaski: odbiór piękny. Jeszcze czasami szatkuje, ale w końcu to emisja testowa, planowany start jest na 31 lipca.
 0  
A co z Bydgoszczą, czy też już uruchomili ten maszt wTrzeciewcu . Wczoraj spadł tam i zginą tam człowiek
 0  
Póki nie zostanie uruchomiony mux1 który ma już gigantyczne opóżnienie to mało osób zainteresuje się naziemną cyfrową telewizją.
 0  
TYPOWA KOMUNA GADAĆ ŻE 87 % POLAKÓW MA COŚ CZEGO NIE MA, Z CZEGO MOŻE Z 20% STAĆ ZAPŁACIĆ AŻ 200 ZŁ ZA "GŁUPOTĘ" BO ZA KAWAŁEK PUDEŁKA DZIĘKI KTÓREMU ODBIERZE OCHŁAPY, POLSKE TO TYKO NAJECHAĆ I ZAORAĆ I ZROBIĆ TU NOWĄ ANGLIĘ, WTEDY SKOŃCZĄ SIĘ RZĄDY MAFII I BĘDZIE 200 KANAŁÓW FTA
 0  
A co z Ciechanowem? Można odbierac NTC ?
 0