Łukasz Szewczyk02.08.2011 (10:15)1 komentarz

Home.pl uruchamia program kredytowy Facebook Ads

Firma home.pl ogłosiła uruchomienie programu, który ułatwi klientom promowanie własnego biznesu w systemie Facebook Ads. Nowe rozwiązanie pozwoli na prowadzenie profilowanych kampanii reklamowych poprzez samoobsługowy panel reklam Facebook.
Oferta home.pl w zakresie obsługi systemu Facebook Ads jest wynikiem umowy zawartej z Facebook Inc.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wprowadziliśmy program kredytowy Facebook Ads. W erze Web 2.0 promocja w serwisach społecznościowych takich, jak Facebook stała się jednym z wymogów skutecznej komunikacji z użytkownikami. Dlatego cieszymy się, że nasi klienci będą mogli w łatwy sposób zarządzać kampaniami Facebook Ads. Wierzymy, że dzięki temu osiągną wymierne korzyści biznesow – mówi Marcin Kuśmierz, Dyrektor Zarządzający home.pl.

Program kredytowy home.pl w zakresie systemu Facebook Ads jest realizowany w postaci kuponów, umożliwiających prowadzenie kampanii reklamowych w serwisie Facebook na całym świecie. Kupony towarzyszą pakietom usług hostingowych home.pl oraz platformie sklepowej Click Shop.

Cieszymy się z podjętej współpracy z home.pl mającej na celu wprowadzenie programu kredytowego Facebook Ads do Polski. Wierzę, że przyczyni się to do zwiększenia świadomości serwisu Facebook jako platformy komunikacji z klientami pośród firm z sektora MSP – mówi Marco Centauro, Head of Online Sales and Operations CEEMEA & Southern Europe, Facebook Inc.

Misją serwisu Facebook jest dawanie ludziom możliwości dzielenia się treściami oraz prowadzenia otwartej komunikacji na całym świecie. Facebook Ads pozwala marketerom na promocję dzięki profilowanym przekazom reklamowym, opartym na rzeczywistych zainteresowaniach i odczuciach odbiorców oraz dostarcza informacje na temat związków użytkowników z poszczególnymi markami. Ponieważ celem użytkowników serwisu Facebook jest odkrywanie oraz dzielenie się informacją poprzez sieć znajomych, taka forma reklamy stwarza duże możliwości efektywnej promocji oraz kreowania popytu na produkty i usługi.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Lot of smarts in that poitsng!
 0