Łukasz Szewczyk04.08.2011 (0:05)12

TVP Dokument ruszy jeszcze w tym roku

Juliusz Braun, prezes Telewizji Polskiej, podtrzymuje plany wprowadzenia na rynek nowego kanału dokumentalnego o nazwie TVP Dokument. Prawdopodobnie będzie to jednak dodatkowy kanał w ofercie TVP.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 12)

albo dokument za historie, albo kulture polaczyc z historia i zrobic tylko historyczne pasmo 2x dziennie o roznych godzinach w ciagu tygodnia, by kazdy znalazl cos dla siebie, bo zawartosc historii jest dosc ograniczona i dla specyficznego odbiorcy.
HodowcaZwierzatFuterkowyh 4.08.2011 (2:46:50)
 0  
Taka jest specyfika kanałów tematycznych - dla specyficznego odbiorcy. Kanały ogólnotematyczne mają pasma specjalistyczne.
TVP Dokument spokojnie może istnieć obok TVP Historii. Przecież jak sama nazwa wskazuje, powinien pokazywać filmy dokumentalne. Marzy mi się coś w rodzaju rodzimego Planete.
 0  
TVP Dokument dajcie w MUX3
 0  
płaczą że kasy nie mają a nowy kanał im się marzy po co? na TVP Historia leci starocie że ho ho to samo będzie z tym kanałem jeśli powstanie wogole .
 0  
Mam nadzieję że Pan Juliusz Braun nie dopuści do zamknięcia TVP Historia i zostanie stworzony osobny kanał TVP Dokument. TVP Historia notuje coraz lepsze wyniki oglądalności, mam nadzieję że nowy kanał będzie coś na bazie Planete lub Discovery jak kolega wcześniej wspomniał....
 0  
Mogli by dać tvp dokument w mux3 i tvp seriale
 0  
Bo jest tvp1 tvp2 tvpInfo tvp kultura tvp historia to jest 5 kanalow więc tvp dokument i seriale mogli by dać do mux3
 0  
SZKODA PIENIęDZY NA TE KANALY. TWORZA CORAZ WIECEJ KANALOW TEMATYCZNYCH. PLACA ZA ICH UMIESZCZANIE W TELEWIZJI CYFROWEJ CZY NZ SATELICIE A PIENIEDZY MAJA CORAZ MNIEJ.

JA JAK NIE MAM PIENIEDZY TO NIE KUPUJE.

ALE ICH POLITYKA WYGLADA TAK ZE STWORZA JESZCZE Z DZIESIEC KANALOW I WYMUSZA NA NAS TEN HARACZ W POSTACI ABONAMENTU. INTELIGENCJA PANA BRAUNA I JEGO KOLEGOW GORUJE NAD ROZSADKIEM ZWYKLEGO OBYWATELA.
 0  
kolejny program do reklamowania PŁAĆ ABONAMENT, tylko za co?
 0  
TVP HISTORIA , to porazka a ja zrobia TVP DOKUMENT , bedzie to samo tego kanalu nie ma na Hotbird 13 , to jak mozna go ogladac?
 0