Łukasz Szewczyk04.08.2011 (10:07)17 komentarzy

Nowy dziennik Tomasza Sakiewicza od września?

Czytelnicy o prawicowych poglądach doczekają się nowego dziennika. Po wakacjach w kioskach powinien ukazać się nowy tytuł Tomasza Sakiewicza.
- Dziennik Gazety Polskiej może ruszyć już we wrześniu. Teraz, cytując klasyka, "wszystkie ręce na pokład" - zapowiedział na swoim portalu Tomasz Sakiewicz. Jak dodał, nowy tytuł powstanie dzięki ofiarności czytelników Gazety Polskiej, którzy "wspierają Fundację Niezależne Media i kupują dodatkowe egzemplarze Gazety Polskiej".
Przypomnijmy, że Tomasz Sakiewicz utworzenie nowego dziennika zapowiedział kilka tygodni temu, gdy wydawcę rzeczpospolitej przejął Grzegorz Hajdarowicz. Wtedy na łamach gazety Polskiej zapowiedział zbiórkę na nowy dziennik "Nie pozwolimy na to, by prawica pozostała bez własnych mediów" - pisał wówczas.

Komentarze (1 - 10 z 17)

Kiedyś gdy na świecie będą same wojny, ludzie wszędzie będą umierać z głodu, promieniowanie przekroczy wszelkie możliwe normy, a Jarek zostanie prezydentem, pan Tomasz Sakiewicz dostanie order odrodzenia narodowego.

Powinien się z Rydzykiem skumać, obaj wyciągają datki wiernych na własny interes.
 0  
popieram - następny który w imię "prawdy" będzie ciągnął kasę od moherowych idiotów. Może jednak nie wytrzymaj,ą finansowo jak ich rydzyk skubie to nie będą mieli dla tego oszołoma. Chociaż taki porąbany mher jedzenia i lekarstw nie kupi , a kasę w zębach tym naciągaczom zaniesie.
 0  
Stałe kolumny planowane w tej gazetce, to w dziale wiadomości: samolociki i ich eksploatacja, w dziale przyroda: brzozy i ich teleskopowe zastosowanie, w dziale nauka: hel jako pierwiastek nie występujący w naturze tylko w płucach. Pismaki to stały zestaw tych samych frustratów od braci K. po Dziki-Kamień. Konsultacje fono: Sobunia. Patronat: SAM PREZIO
 0  
I dobrze. Lewica wyprała już mózgi zbyt wielu, czas na normalność
 0  
bede znow miala co czytac !
 0  
[email protected]
Dobre dobre. Usmiałem się :)
 0  
@Fazi,@arnie_buda_pisuarze

Porąbani Obywatele III RP
 0  
Po czterech pierwszych wpisach widać jak bardzo tuskowo-szechterowe pranie mózgu wpływa na ludzi. A co do zapowiadanego dziennika -tak trzymać !!!!!
 0  
juz slysze jak beda ujadac wszyscy ci "mlodzi, (rzekomo) wyksztalceni, (od pewnego czasu) z wielkich miast" z mozgami wypranymi przez Szechtera i innych myslacych za nich. Pewnie beda czekac na komercyjna klape, tak jak to mialo miejsce gdy startowal tygodnik "Uwazam Rze". Teraz, po pol roku, sie okazuje ze to najpoczytniejszy tygodnik opinii...
 0  
@arnie_buda_pisuarze

Masz totalnie zlasowany mózg. Świadczy o tym chociażby twój prymitywny nick nawiązujący do mojego zablokowanego przez obiektywnego Szewczyka...

Jesteś tu zalogowany WYŁĄCZNIE w celu opluwania ludzi popierających PiS i za każdy post najprawdopodobniej bierzesz kasę zlasowany głąbie...
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 4 sierpnia 2011 o 15:05:14 przez BUL).
 0