Łukasz Szewczyk09.08.2011 (12:00)45

Jesień w TVN - nowe programy i seriale

Jesienią 2011 roku telewizja TVN postawi głównie na sprawdzone formaty (m.in. "Taniec z gwiazdami", "Mam talent", "Kuchenne rewolucje", "Przepis na życie"). Nie zabraknie także nowości, wśród nich nowy program Majewskiego "ADHD TV", teleturniej "Milion w minutę" oraz seriale "Wszyscy kochają Romana" i "Układ warszawski".

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 45)

@Mateusz91
Andrzej Sołtysik pozeganł się dziś z TVN tak samo Miszczak więc wielkie zmiany przed nami, ciekawe kto kupi TVN
nic nie bedzie takie jak dawniej, bedzie lepiej lub gorzej...
 0  
TVN i TVN24 za czasów Walterów była o niebo lepsza...
 0  
@Golbuś na Polsacie w niedzielne wieczory w ogóle nie ma co oglądać. Dzięki Bogu jest HBO oraz Cinemax, NGC, tylko one umieją uratować wieczór ;)
 0  
BRAWO TVN OFERTA BARDZO BOGATA I JAK POPRAWIONA SUPER SPORO NOWYCH PROGRAMÓW I TE STARE LUBIANE FAJNO.
DARO NC+ I CYFROWY POLSAT (usunięte konto #9933) 9.08.2011 (15:40:51)
 0  
Ramówka do kitu, szczególnie w tydzień, zamiast te programy wcisnąć w weekend i dać porządne filmy to świrują, Kuchenne Rewolucje i Milion w Minutę skazane na porażkę. Dalej uważam, że Polsat ma najlepszą ramówkę, bo jako ostatni szanuję fanów filmów na ogólnotematycznych stacjach.
 0  
kuchenne rewolucje o 21:30, a ADHD TV o 22:30?
Oni chcą oglądalność sę rozwalić?
Przecież jak Gessler o 18:00 była to ludzie nawet przypadkowo na TVN włączyli, a o 21:30 to jakieś seriale na TVP czy w Polsacie oglądać będą
 0  
Taka "oświecona" telewizja, a nie może przegonić Polsatu w oglądalności... :D:D

I tak się dziwię, że to ogląda średnio 12% widzów. Codziennie od rana do wieczora to samo w koło powtarzane z taśmy. Telewizja dla idiotów...
 0  
widać,że tvn robi poważne pasmo od poniedziałku do czwartku o 21.30-22.30 przekładając sprawdzone programy z weekendów,ale to nie pierwsze.Takie coś miało już miejsce z serialem usta usta.Widać stacja bardziej gospodaruje wieczorne pasmo w dni powszednie.
Wszyscy kochają romana w piątki o 20.00.Dziwne posunięcie,ale tak naprawdę nie było innego czasu,aby ten serial osiągnął dobry wynik.Jeśli chodzi o sam serial to raczej nie osiągnie sukcesu,ani recenzyjnego,ani frekfencyjnego.Po prostu coś w stylu np polsatowskich mamusiek
 0  
Jak można oglądac TVN?Przecież to nawet nie jest telewizja.To antytelewizja.Właczcie sobie TVP Kultura,Historia,Viasat History,Planete.To są TV przez duże T,które jako jedne z nielicznych nie serwują nam jeszcze papki a emitują wartościowe pozycje.A takiej TELE 5 to TVN może buty poczyścic.
 0  
No jestem troche w szoku Kuchenne rewolucje o godz 21:30 fakt to albo o 22:30 bedzie film lub seriale Superkino zalezy ile bedzie trwal ten nowy serial jak po 30 minut to film bedzie sie zaczynal o 20:30 jezeli po 60miiut to godz 21 mnie matrwi temat filmów W poniedzialki na filmy sie na zanosi chyba ze przed polnocą wtorek tez mi sie nie wydaje środa dobry film bedzie o 22:30 nie wczesniej czwartek to samo lub bedą seriale zostaje tylko piątek normalna godz na film no i sobota kolo 22 jak sie nic zmieni .Polsat ma filmy Poniedzialki wtorki o godz 20 srody godz 20:30 chyba ze jest mecz piątek godz 20 dwa filmy jak sie nic nie zmieni oraz sobota ok 22 . Jak widać TVn stawia na rozrywke a filmy schodzą na dalszy plan . Fakt lubie rozrywke i seriale ale mogli dać inaczej kuchenne rewoloucje a nie we czwartek 0 21:30 i myślalem że program postaw na Milion bedzie w niedziele o 18 . Nie dokonca jestem zadowolony z nowej ramówki serial Uklad warszawski zrezygnuje są Kosci oglądam od początku i wolę nadal oglądać ten serial no mogę jeszcze liczyć na powtorki serialu Uklad Warszawski . No czeka wybieranie miedzy stacjami ich ofertami.
 0