Łukasz Szewczyk09.08.2011 (10:03)4

"Układ warszawski" - jesienią nowy serial kryminalny TVN

Telewizja TVN jesienią 2011 roku wprowadzi do swojej ramówki nowy serial kryminalny - "Układ warszawski". W serialu grają m.in. Jan Englert, Lesław Żurek, Olga Bołądź, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Herman, Adam Ferency, Bartek Topa, Alan Andersz.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 4 z 4)

oby to nie była kopia Kryminalnych .
 0  
Jeżeli Adam Ferency będzie grał patologa to będzie tak samo jak w Kryminalnych:)
 0  
Na bezrybiu kryminalnych seriali, myślałem, że ten okaże się chociaż rakiem, ale to - niestety - jest raptem płotka (na dodatek wychudzona).

Po skasowaniu przez TVP genialnego Pitbulla (nawet trzeci sezon trzymał poziom, mimo maksymalnej komercjalizacji i cenzurze), liczyłem, że w końcu ktoś zrobi coś, co da się oglądać. Patrzę na newsa... tytuł wydaje mi się ok, ale im więcej czytam (już nie licząc nazwiska głównego bohatera - czy to jakaś chora moda?), tym bardziej nastawiam się na "anty".

Z seriali kryminalnych z przymrużeniem oka są przecież genialni "Ludzie Chudego" - wystarczy! Szkoda, zniósłbym nawet klon Kryminalnych.

Jest jeszcze jedna wada: Lesław Żurek :)
 0  
kryminalny z przymrużeniem oka? Coś czuję i obawiam się, że będzie trzeba bardzo mrużyć oczy i zatkać uszy, ale mam nadzieję że się mylę ;)
 0