Łukasz Szewczyk10.08.2011 (16:45)50 komentarzy

"Pamiętniki z wakacji" - nowy serial reality Polsatu

Hiszpania, Majorka, Rimini, Gran Canaria i Teneryfa – czyli wakacyjne przygody serwowane na ekranie w profesjonalnej i kuszącej oprawie. "Pamiętniki z wakacji" to nowy serial przygotowany przez Telewizję Polsat.
W każdym odcinku nowej produkcji telewizji Polsat widzowie poznają dwie historie grupy przyjaciół, którzy spędzają wakacje na południu Europy. W czasie wakacyjnej przygody wszystko może się zdarzyć. Poznamy więc historię młodej dziewczyny pragnącej poznać na wakacjach miłość swojego życia. Czy spotka odpowiedniego mężczyznę?

Zaznajomimy się również z rodziną, która na co dzień boryka się z problemem ojca otaczającego wszystkich jej członków nadmierną kontrolą. Czy potrzeba dominacji zamieni wymarzone wakacje w piekło? A jak to na wakacjach bywa, nie może zabraknąć też miłości „niemożliwej”, czyli fatalnego zauroczenia nastoletniej uczestniczki wycieczki swoim opiekunem. Do czego może doprowadzić nieodwzajemnione uczucie? O co oskarży nauczyciela odrzucona dziewczyna?

Serial "Pamiętniki z wakacji" będzie emitowany w niedzielne popołudnia począwszy od października 2011 roku. Producentem serialu jest firma Takomedia Sp. z o.o.

Komentarze (1 - 10 z 50)

[i]Producentem serialu jest firma Takomedia Sp. z o.o.[i]

I wszystko jasne. Coś dziwnie sprawnie płodzą się im seriale. Najpierw "Dlaczego Ja?", potem "Trudne sprawy", teraz to.
 1  
w niemieckiej TV to juz jest i wlasnie jest to odpowiednik tych Dlaczego ja i Trudne sprawy.
 0  
ciekawy pomysł na program rozrywkowy który pozwoli nam mentalnie przedłużyć sobie wakacje; ale najbardziej czekam na MBTM w Polsacie, to będzie szarża :)
 0  
Tu się w pełni zgadzam, program może i nawet powinien być bardzo dobrym pomysłem i twierdzę, że się przyjmie. Zresztą w ogóle tego typu programy jak są dobrze zrobione to cieszą się bardzo sporym zainteresowaniem. A jak produkuje to Takomedia, to szanse na to, że będzie dobrze zrobione są naprawde dobre..
 0  
zapraszam do ogladania tych kilmatów ...wiem co mówie:)


szczegolnie 3 odcunek:))
 0  
Rzygać się chce od takiego chłamu i tych mało inteligentnych z zerem profesjonalizmu i zbieraniną z ulicy aktorzykami. Żenada
 0  
Mało inteligentni? Przyganiał kocioł garnkowi.
Zerknij na to zdanie, które napisałeś/łaś i zastanów się ile Ty tu inteligencji pokazujesz. Błąd błędem poganiany. Bez ładu i składu.
 0  
Jak nakręcali ten serial bylam w tedy w hiszpani . I akurat bylam na dyskotece ! Jezeli puszcza to jak ja byłam to podam ich do sądu z moimi kolezankami o Grube odszkodowanie nie maja takiego prawa bez zezwolenia
 0  
Ey ty, przestan grozić sądem i cicho bądź. Co ty możesz o tym wiedzieć?! Każdy chce dzisiaj być sławny i każdy chce zaistnieć w mediach, więc sie nie udzielaj!
 0  
Ale tego jest odrobię za dużo. Trudne Sprawy, które wyszły z Dlaczego Ja?, które wyszło z niemieckiego Verdachtsfaelle. :\ Przesada.
 1