Łukasz Szewczyk12.08.2011 (17:39)8 komentarzy

TVN może przejąć U-TV?

Telewizja TVN, która w najbliższym czasie będzie prowadziła rozmowy z potencjalnym inwestorem większościowego pakietu, sama wybiera się na medialne zakupy. TVN planuje przejąć spółkę Stavka.
Grupa TVN planuje przejąć spółkę produkcyjną Stavka - dowiedziała się Rzeczpospolita. Spółka ta posiada między innymi koncesję na nadawanie programu telewizyjnego U-TV, w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T).
Jak już informowaliśmy, kanał U-TV planuje rozpocząć nadawanie jeszcze w tym roku. Według wcześniejszych informacji, w ramówce U-TV pojawią się m.in. programy interwencyjno-reporterskie oraz magazyny poradnikowe - od problemów zdrowia, przez ochronę praw konsumenta po tematy motoryzacyjne.

Telewizja TVN nie komentuje tych informacji. Rzecznik Grupy TVN potwierdza jedynie, że trwają rozmowy o współpracy ze Stavką. TVN na pwno będzie wspierać U-TV technicznie przy emisji programu, ale niewykluczona jest także szersza współpraca. Właściciel Stavki twierdzi natomiast, że spółka nie jest na sprzedaż.
Rzeczpospolita

Komentarze (1 - 8 z 8)

Szykują sobie miejsce pod tvn24, w sam raz będą wypełniać wymogi koncesyjne utv.
 0  
a ten kanal u-tv juz nadaje czy dopiero ma wystartowac
 0  
lub za u-tv może być TVN METEO który był wystawiony do konkursu w Muxie I .
 0  
eee... mają długiu i biorą kolejny do swojego syfu? żałosne.. czyli ze sprzedaży niesttety nici... a mailem wielka nadzieje że RTL wejdzie ponownie na nasz rynek:(
 0  
A ja chce Polsat HD i TVN +1 na stałe w DVB-T i niech będą w nowym 4 multipleksie, a jeżeli był on zajęty to przesunąć o jeden numer wyżej

Od razu mówicie, że szykują na coś miejsce. Pewnie spółka będzie należała do TVN, a U-TV do spółki i tyle
;)
 0  
Stavka informuje, że w ramówce stacji mają znaleźć się programy o tematyce społecznej, programy informujące o ważnych sprawach lokalnych, magazyny poradnikowe, informacje z showbiznesu i ciekawostki ze świata. Kanał ma być pozbawiony tematów politycznych.

a zapowiadało sie tak ciekawie

teraz to będzie tvn style, tvn turbo i MANGO TV
 0  
tvn turbo do dvb było by zajebiście
 0  
Wypieprzyć Polo TV z DVB-T
 0