Łukasz Szewczyk13.08.2011 (12:00)21 komentarzy

"HDw3D" - nowa nazwa programu Szymona Majewskiego

Producenci nowego programu Szymona Majewskiego postanowili zmienić nazwę z "ADHD TV" na nową - "HDw3D". Nowa pozycja w jesiennej ramówce będzie nadawana w poniedziałki o godzinie 22.30 i potrwa pół godziny.
We wrześniu 2011 roku na antenie telewizji TVN zadebiutuje nowy program Szymona Majewskiego, o którym szerzej informujemy tutaj. Początkowo program miał się nazywać "ADHD TV", ale nazwa budziła sporo emocji, bo nawiązywała do występującego u dzieci zjawiska nadpobudliwości psychoruchowej. Dlatego producenci zdecydowali zmienić nazwę na "HDw3D".
Mike jest nowoczesny i postępowy, dlatego wybrał taki tytuł - tłumaczy na łamach portalu tvn.pl Marta Więch, producentka programu. – Połączenie HD oraz 3D ma uczynić stację supernowoczesną. Mike wyszedł z założenia, że największe telewizje świata mają w nazwach HD albo 3D. On będzie miał i jedno i drugie - dodaje.


Nie zmienia się jednak forma programu. Szymon Majewski jako Mike Szymański założy od podstaw swoją telewizję. Jako nowoczesny menedżer i pewny siebie redaktor naczelny szuka nowych form i gwiazd, ale nie broni się też przed wykorzystywaniem sprawdzonych formatów i talentów w kreatywny sposób. Jego stacja ma charakter informacyjno-rozrywkowy. Ma pełne zaplecze: doświadczonych reporterów, firmowe samochody i dział marketingu. Mimo tego, do profesjonalizmu im… daleko.

Program "HDw3D" będzie nadawany w poniedziałki o godzinie 22.30 (od 5 września 2011 roku). Program ma trwać pół godziny.
tvn.pl

Komentarze (1 - 10 z 21)

A już myślałem że będzie wersja 3D na n-kowym kanale 3D... a tu lipa...
 0  
Pewnie poprawność polityczna nie pozwala postawić ADHD z komedią w jednym rzędzie.

Poprawność polityczna to idiotyzm.
 0  
ADHD bardziej pasowałoby do tego programu. Co ma znaczyć HDw3D???!!!
 1  
To jest w tekście:
Połączenie HD oraz 3D ma uczynić stację supernowoczesną. Mike wyszedł z założenia, że największe telewizje świata mają w nazwach HD albo 3D. On będzie miał i jedno i drugie.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 13 sierpnia 2011 o 13:13:43 przez Joey).
 0  
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Udało się. Szacun za zmianę nazwy dla Szymona :)
 0  
A masz gościu koncesje na HDw3D
hahahahahahahahahahahahahaha
 0  
I robole będą to oglądały a kto za nich rano pójdzie do roboty ?
 0  
Oliwer Janiak robi od jakiegoś czasu na nFilm program AD-HD, więc byłby to plagiat nazwy.
 0  
nazwa tak samo do bani jak poprzednia ;p
 0  
Proponuję tytuł "HDdoD".
 0