Łukasz Szewczyk16.08.2011 (21:54)brak komentarzy

Miasto Kobiet połączy Kraków z Warszawą

Od 7 lat w Krakowie, od września także w Warszawie. Magazyn Miasto Kobiet przełamując stereotypy połączy w jednym czasopiśmie treści skierowane do warszawskich i krakowskich Czytelników.
„Miasto Kobiet” to wydawany od 2004 roku dwumiesięcznik skierowany do kobiet, kolportowany bezpłatnie w wyselekcjonowanych punktach. Cały nakład trafia bezpośrednio do Czytelniczek w wybranych kawiarniach, restauracjach i biurowcach, w ekskluzywnych salonach urody, salonach SPA i butikach oraz na najbardziej prestiżowych imprezach. Od września „Miasto Kobiet” będzie dostępne w nakładzie 15 tysięcy egzemplarzy, w ponad 700 punktach w Warszawie i Krakowie.
Trzy główne działy magazynu to: Miasto, Styl oraz Ciało i Dusza. Wywiady z gwiazdami, najgorętsze wydarzenia w mieście, porady stylistów, sesje modowe, testy zabiegów i nowości kosmetyczne, to tylko niektóre z poruszanych tematów. Dla „Miasta Kobiet” piszą m.in. Hanna Bakuła, Karolina Macios, Renata Kalarus i Osa – Monika Jurczyk. Dotychczas prawie stustronicowy magazyn wraz z wejściem na nowy rynek znacznie poszerzy swoją objętość. W czasopiśmie znajdzie się miejsce także dla relacji z warszawskich imprez modowych i wydarzeń kulturalnych. Jak podkreśla Aneta Pondo, redaktor naczelna czasopisma:

- Wchodząc do stolicy nie chcemy, aby magazyn stał się ogólnopolskim czasopismem, ale pragniemy, żeby kolejna grupa kobiet, tym razem Warszawianek, zyskała gazetę piszącą właśnie dla nich, o sprawach i zdarzeniach z ich najbliższego otoczenia – mówi Aneta Pondo, redaktor naczelna czasopisma.