Łukasz Szewczyk19.08.2011 (8:30)35

TVP planuje dwa nowe kanały TV

Po sukcesie kanału TVP Seriale publiczny nadawca planuje kolejne nowości w swoim portfolio. Juliusz Braun, prezes Telewizji Polskiej, przed sejmową Komisją Kultury i Środków Przekazu zapowiedział uruchomienie dwóch nowych, tematycznych stacji telewizyjnych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 35)

Dawać TVP SPORT HD
: )
 1  
jak wyzej:-) stare odgrzewane kotlety filmowe pokazuja juz na tvp hd, lepiej te kase zainwestowac w sport!
 1  
Już to widzę. TVP Film już dawno miał być, tak samo jak TVP Archiwum, a o TVP Rozrywka nie wspomnę. A teraz jeszcze mowa o kanale dla dzieci "TVP Bajka" pewnie. Tak i tak nic z tego nie wyjdzie. Wystarczy kliknąć w tag TVP Film i odrazu wyskakują newsy z 2007r. Tak samo będzie jak z TVP Rozrywka, TVP Archiwum, TVP Parlament, TVP International.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 19 sierpnia 2011 o 8:51:09 przez Kingston).
 0  
TVP Parlament istnieje, ale nadaje tylko w internecie.
 0  
Brawo za kanał dziecięcy. Mam nadzieję, że będzie to kanał z dawnymi bajkami z archiwum TVP oraz nowe własne produkcje.
Co do TVP Film to będzie to takie samo gówno jak TVP Seriale. Ale znając mentalność Polaków to będzie bił rekordy oglądalności, bo Polacy wielbią odgrzewane kotlety.
 0  
Wiem że istnieje ale tylko w internecie, taki kanał TV jak nie TV, a TVP Sport HD tak szybko nie będzie niech najpierw zrobią prawdziwe TVP1 HD
 0  
Beda puszczac koziolka matolka :P takich bajek juz starczy na TVS i TV Puls :)
 0  
Od kiedy Braun jest prezesem to TVP szaremu Polakowi wyłącznie obiecuje, a jednocześnie postępuje dokładnie tak jak życzą sobie komercyjne prywatne platformy. Nie wiem za co ten człowiek bierze tak kolosalne pieniądze? Chyba tylko za to, że pilnuje układu.
 0  
TVP Film, ktory by nadawal polskie filmy to bylaba swietna propozycja. Taki drugi kanal Kino Polska, cos pieknego. Konkurencja
 0  
A ja się pytam co z obiecywanym TVP Dokument - niech odpalą ten kanał a dopiero potem myślą o reszcie. Z tych co obiecywali niech uruchomią TVP Rozrywka, TVP Film no i TVP International które mogłoby być FTA z Hot Birda. No i niech TVP Parlament przeniosą na telewizor.
 2