Łukasz Szewczyk19.08.2011 (7:30)9

TVP: Pospieszalski wraca. Co dalej z TVP Historia?

Wszystko jest na dobrej drodze, by jesienią 2011 roku Jan Pospieszalski powrócił na wizję z nowym programem. Dodatkowo publiczny nadawca cały czas zastanawia się nad przyszłością kanału TVP Historia.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

Tylko niech nie likwidują TVP Historia - super kanał.... Jestem za tym by TVP Dokument był na bazie Discovery :-) a TVP Historia została jak obecnie....
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 19 sierpnia 2011 o 9:37:04 przez exmartino).
 0  
a ten oszołom czego. Niech go rydzyk weźmie na utrzymanie.
 0  
Proponuje otwarcie kanału "Smolensk Tragedy Channel" gdzie całą dobę ludzie niemający najmniejszego pojęcia o wypadkach będą się stawać wysokiej klasy ekspertami od katastrof lotniczych.
 0  
"na dobrej drodze"? Wolne żarty.
 0  
Mam takie oto pytanie do szefów TVP, jak to się stało że kanał TVP HISTORIA oraz TVP HD przez blisko 2 lata dostępny był wyłącznie na platformie N oraz kilkunastu kablówkach. Tworzy się kanał za publiczne pieniądze, który dostępny był dla garstki widzów ?.
 0  
@kapitan kajdan prosta odpowiedź... Pan Walter ma dobre układy w TVP w końcu za komuny siedział tam na dyrektorskim stołku
 0  
niech nie likwidują TVP Historia i dodatkowo włączą TVP Dokument
 0  
WYarek no właśnie, tak to jest. Z państwowego lepiej się kasę wyciąga gdyż jest niczyje. Przecież kto to widział aby kanały TVP były kodowane i nie dostępne drogą naziemną (nie ma na myśli DVB-T).
 0  
Dziada nigdzie nie chcą to wraca jak bumerang do TVP i znów będzie jechał z ekranu PiSdowatym jadem.
Q... mać jakie plecy on ma w TVP?
Wezyr-TEN PRAWDZIWY!! 19.08.2011 (15:19:36)
 0