Łukasz Szewczyk22.08.2011 (20:30)12 komentarzy

"Poziom 2.0" - interaktywne pasmo dla młodzieży w TVP2

19 września 2011 roku na antenie TVP2 zadebiutuje codzienne pasmo kulturalno-edukacyjne dla młodzieży - "Poziom 2.0". program poprowadzą: Janek Szlagowski, Karolina Rogozińska, Weronika Wawrzkowicz, Maciek Musiał, Justyna Dżbik.
"Poziom 2.0" nadawany będzie na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15 (od 19 września). Jak zapowiada nadawca, będzie to jedyny program w TVP współtworzony przez widzów. W każdym odcinku znajdzie się co najmniej kilka filmów zrealizowanych telefonami komórkowymi, które w prosty sposób będzie można przysłać do TVP.
Telewizyjne studio jest otwarte na kilku poziomach: każdy będzie mógł przysłać swoje nagrania i wystąpić na scenie, albo podzielić się innym efektem twórczej aktywności w cyklu "Efekt twórczej aktywności". Widzowie sami zdecydują, co jest dobre, a prowadzący zadbają o to, żeby nie musieli wybierać między propozycjami, które tak naprawdę niczym się od siebie nie różnią. To wszystko jest w mainstreamowych mediach – program ma pokazywać rzeczy, których nie da się tam zobaczyć.

- W ciągu 50 minut pokażemy nie tylko najciekawsze projekty realizowane przez widzów, ale też podpowiemy, skąd wziąć pieniądze na realizację nowych pomysłów. Pokażemy krok po kroku co zrobić, żeby świat wokół nabrał bardziej różnorodnych kolorów. Bo nie ma sensu czekać, aż inni coś zrobią – nikt nie zadba o nas lepiej niż my sami - zapowiadają twórcy programu.

Program poprowadzą: Janek Szlagowski, Karolina Rogozińska„Ciżemka”, Weronika Wawrzkowicz, Maciek Musiał , Justyna Dżbik.

Komentarze (1 - 10 z 12)

Coś podobnego ma być w TV6
Reklamowali to jeszcze jakieś 2 m-ce temu, aby zgłaszać filmiki
Zmałpowali
 0  
Taki dwójkowy "Rower Błażeja"? Maciek Musiał to ten najstarszy dzieciak z "Rodzinki.pl", nazwisko Szlagowski tez mi coś mówi. Czyżby brat Toli z Bloga27?
 0  
Parę znajomych nazwisk. Janek Szlagowski też był w Rowerze, Weronika Wawrzkowicz pokazała sie z dobrej strony w TVN Warszawa, Justynę Dżbik widziałem chyba w Czwórce na Wizji.
 0  
Maciek Musiał - kolo z rodzinka.pl

Janek Szlagowski - brat TOLI ;| BLOG27
 0  
Janek Szlagowski - kiedyś BIS Polskie Radio i Justyna Dżbik BIS/EURO/CZWÓRKA
 0  
Justyna Dżbik - Prowadzi "Pod Lupą" na PR4
 0  
Jestem hardcorem 2 , Daj kamienia ostatnie starcie, Kadetem Tera Suwałki Drift tak widzę te efekty twórczej aktywności.
 0  
Oglądałem właśnie zwiastun na dwójce i szykuję się następna kicha pt. tytułem " Jak być cool". bleeeeeeeee.... Po szkole to można było coś oglądać jakieś 15 lat temu kiedy leciała telewizja edukacyjna. Niestety teraz została tylko sieczka dla małolatów.
 0  
Pani Justyna chyba niezbyt nadaje się do telewizji. Może do radia ?
 0  
Podadzą jakieś namiary jak sie z nimi kontaktować i wysyłać te filmy?
 0