Łukasz Szewczyk23.08.2011 (23:55)77

Cyfra+ z szansą na telewizję "n"?

Czy sprawdzą się spekulacje i na rynku medialnym dojdzie do fuzji satelitarnej Cyfry+ z telewizją "n"? Z informacji Rzeczpospolitej wynika, że Vivendi w sojuszu z France Telecom jest poważnym kandydatem do przejęcia pakietu Grupy TVN.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 77)

I to byłoby najgorsze co mogłoby się stać na rynku TV bo momentalnie ceny TV poszybują do poprzednich chorych stawek sprzed wejścia na rynek n'ki. Zresztą cyfra już chyba się dogadała z n'ką bo ostatnie ruchy cenowe i podwyżki w n na to wskazują.
 0  
również uważam, że przejęcie eNki przez cyfrę oznaczało by duży krok wstecz jeśli chodzi o rozwój tv w Polsce i nieunikniony wzrost cen. Cyfra by poprostu zahamowała rozwój tv satelitarnej i chyba na zawsze pozostalibyśmy ze starymi bublami i cenami z kosmosu jak jeszcze ze 4 lata temu.
 0  
No tośmy wpadli jak śliwka w gnój
 0  
Niestety fuzja C+ z WizjąTV (UPC) okazała się zgubna dla abonentów Wizji TV. Zaprzepaszczono szansę na rozwój bardzo dobrej paczki programowej. Teraz będzie to samo po przejęciu n-ki przez C+ będzie tylko równia pochyła, przecież nie będą inwestować rozwój oferty programowej szczególnie we viasaty, bo poco? :(
 0  
tylko nie to. abonentom pozostanie tylo cp z jako takimi normalnymi cenami, brak konkurencji na rynku sat, brak ciekawych promocji. juz kiedyś cyfra jak polsat dopiero zaczynał miała ceny z kosmosu i promocja to było 3 pierwsze miesiące 10 % zniżki.
 0  
Super będzie
Canał+ T-Mobile Ekstraklasa
Canał+ Liga Mistrzów
Camal+Liga Europejska
Canal+ Liga Angielska
Canal+ Liga Włoska
Canal+ Liga Hiszpańska
Canał+ Liga francuska
Canal+ Gol
Canal+ Sport
I Canal+ DUPA
pogratulować!!!!
 0  
TYLKO Vivendi I KONIEC TEMATU. PRECZ Z POLSZMATEM!!!
 0  
TYLKO NIE TO
 0  
Ja powiem tak. Jako abonent Cyfry cieszę się że w końcu te dwie platformy połączą się. Jeśli Nowa Cyfra przejęła by z obu platform to co najlepsze, czyli dekodery lub soft n-ki, ofertę programową połączonych platform to będzie git. Jeśli chodzi o ceny to wcale nie muszą one rosnąć. Bo jeśli platforma ma większą liczbę abonentów to koszt zakupu kontentu i koszty stałe w postaci wynajmu transponderów rozkładają się na większą liczbę klientów. A po za tym będzie jeszcze Cyfrowy Polsat ze swoim pakietem full za 99 zł. Więc nie sądzę aby Cyfra ustaliła cenę swojej oferty na jakimś zaporowym poziomie. Bo jeśli coś jest za drogie to ludzie po prostu tego nie kupią. Przecież nikt was nie zmusi do płacenia za TV 200 PLN lub więcej.
 0  
hahaha i co a nie mówiłem :>
 0