Łukasz Szewczyk26.08.2011 (22:00)10 komentarzy

Travel Channel HD wkracza do Polski (wideo)

Travel Channel HD, popularny w Europie podróżniczy kanał telewizyjny nadawany w wysokiej rozdzielczości, od września będzie dostępny dla polskich telewidzów i w polskiej wersji językowej.
1 września 2011 roku do oferty sieci Vectra zostanie dołączony wiodący kanał podróżniczy w Polsce - Travel Channel HD. Kanał dostępny będzie w cyfrowej ofercie operatora w pakiecie Platynowym na kanale 521 – czytamy w oficjalnym komunikacie nadawcy.

Travel Channel HD nadawany będzie w języku polskim, 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Dzięki wyrazistym obrazom, dźwiękom wzbogaconym jakością surround programy będą bardziej oddziaływać na zmysły, co sprawi, że będą przyjemniejsze w odbiorze. Travel Channel HD nadawany będzie w języku polskim, 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.


- HD dodaje do zawartości Travel Channel nową perspektywę i jakość obrazu na wysokim poziomie – mówi Steve Fright, Dyrektor Produkcji Travel Channel.

Zawartość programowa Travel Channel HD to zbiór programów dokumentalnych, przewodników, programów kulinarnych, a wszystko to w jakości HD. Prezentuje unikatowy, wszechstronny i obiektywny obraz sztuki podróżowania, a w wersji HD jest uzupełnieniem doskonałego odbioru.

Komentarze (1 - 10 z 10)

nie długo w N :)
 0  
nie zapowiada się by było w n.teraz n ma inne sprawy na głowie.
 0  
jeeee jeee jeeeeeeeeee Vec ma racjeeeeeeeeeee
 0  
w cyfrze tego nie bedzie------cyfra woli dodac szajs ktory dostaje za darmo RODIN TV ,POLO TV, i nne dno, za kanal ktory mosi zaplacic operator CYFRA sie nie garnie -- discovery hd nie ma do tej pory i chyba nie bedzie------kilka razy pisalem do cyfry czemu nie ma DISCOVERY HD to otrzymalem odpowiedz ze podobne kanaly sa juz w ofercie operatora i w najblizszym czasie nie dolaczom a bylo to rok temu--------CYFRA bazuje tylko na EXTRAKLASIE i tyle , gdybym byl wlascicielem CYFRY od razu dodal bym -viasat history,viasat explorer,viasat nature,tv 1000, travel channel hd,discovery hd,fox hd,tvp historia, trzeba byc sory ( idiotom) zeby nie wiedziec ze czym lepsza oferta programowa tym wiecej abonentow, co za oszolom jest tam prezesem, ------kanaly typu ROMANTICA TV, FASHION TV do likwidacji, duble kanalow cyfry tez,jestem ich abonentem ale ich polityka jest beznadziejna
 0  
znając życie na jesieni pojawi się w ofercie n:)
 0  
w CP poprosze
 0  
A w UPC nadal nadal będą pławili się w swojej wielkości... Ale co mówić o firmie, która nie potrafi urzymać działającej usługi typu "zdalne nagrywanie" a nawet umożliwić nagrywania np. TVN HD... Szkoda słów.
 0  
"...wiodący kanał podróżniczy w Polsce" A mamy inne kanały podróżnicze w Polsce? Kiedyś było i Marcopolo i Discovery Travel & LIving. Aha. Był jeszcze Podróźe TV :-). Teraz jest tylko Travel Channel.
 0  
W dzisiejszych czasach standard HD to powinna być podstawa a nie podniecają sie bo nowy kanał HD wkrzacza do POlski
 0  
Za późno o kilka lat.
NG, BBC, Discovery wypełniają rynek.
 0