Łukasz Szewczyk29.08.2011 (11:00)30 komentarzy

Cyfrowy Polsat zaoferuje multiroom HD

Cyfrowy Polsat, największa w Polsce satelitarna platforma telewizyjna, jeszcze w tym roku powiększy swoją ofertę o usługę Multiroom HD. Podobne rozwiązania oferują już satelitarni konkurenci.
Cyfrowy Polsat jeszcze jesienią 2011 roku planuje zaoferować swoim abonentom usługę Multiroom HD. Na razie nie są jednak znane techniczne oraz cenowe szczegóły nowej oferty.
Przypomnijmy, że charakterystyka opcji Multiroom polega na niezależnym odbiorze pełnej oferty telewizji cyfrowej HD (w ramach wykupionego abonamentu) na dwóch telewizorach. Dzięki temu rozwiązaniu przykładowo rodzice w jednym pokoju mogą oglądać ciekawy film, z kolei dzieci na drugim telewizorze bajki.

Przypomnijmy, że usługa Multiroom od dawna oferowana jest także przez pozostałych graczy satelitarnego rynku - telewizję "n" oraz Cyfrę+.

Komentarze (1 - 10 z 30)

Super
 0  
W N będzie nowy multiroom od września
 0  
Ciekawe co ten nowz multiroom bedyie oferowa. No ciekawe.
 0  
Ja mieszkam na wsi i powiem, że mój sąsiad obok ma Cyfrę+ i N więc to też sa platformy dla rolników.
 0  
cyfrowypolsat to najlepsza platforma jak dla mnie bo cenowo jest dobra ale sprzęt daje wiele do życzenia czemu nie mogli zostawic samsunga sd i hd ?
 0  
te samsung byly drogie i się psuły zresztą jak cąły sprzęt w polsacie, wszyscy znajomi co mają polsat porezygnowali z niego bo właśnie wkurzało ich ciągle jeżdżenie z dekoderem i płacenie za nieoglądanie telewizji. Po przenosili się i maja spokój. A Polsat może jest najtańszy ale i też G w tej cenie oferuje takie są realia. A multiroom ? Zobaczymy jaki stworzą bo Polsatowcy takie psy wieszali na N, no ciekawy jestem...
 0  
@Mattikim Wy n-kowcy jakoś dziwnie dużo macie tych znajomych co byli w CP i zrezygnowali bo to bo tamto... Tylko jakoś tego nie widać w liczbie abonentów n-ki
 0  
@RONIN85,

Tak bedzie nowy multiroom w N od wrzesnia, ktory nazywal sie bedzie Nowa Cyfra+! ;)
 0  
Jak zawsze 2lata z tyłu ale dorbze ze wogle coś robią bo myślałem ze internet na impulsy swiat przesłonil solorzowi
 0  
Nic ciekawszego nie potraficie jak wyzywac sie? Moze w koncu czas zaczac dyskutowac na argumenty, a nie na wyzwiska ktora platforma lepsza czy gorsza. Dobrze ze juz koniec wakacji.
 0