Łukasz Szewczyk07.09.2011 (12:36)21 komentarzy

PPV: Adamek - Kliczko w Vectrze od 30 zł

Sieć Vectra jest kolejnym operatorem telewizji kablowej w Polsce, która uruchomiła sprzedaż walki Adamek - Kliczko w systemie pay-per-view (PPV). Dostęp do walki będzie możliwy już od 30 złotych.
Abonenci Vectry od 7 września 2011 roku mogą składać zamówienia na obejrzenie meczu bokserskiego w systemie pay-per-view. Walka pomiędzy Tomaszem Adamkiem a Vitalijem Kliczko będzie udostępniona zarówno w jakości HD (na kanale 223), jak również SD (na kanale 222) z polskim komentarzem.
Cena za dostęp do pojedynku uzależniona jest od posiadanego pakietu oraz daty zakupu. Przy zamówieniach do piątku (9 września) do godziny 22.00 abonenci pakietu Złotego zapłacą 39,90 zł, Platyny 34,91 zł, a klienci pakietu VIP tylko 29,91 zł. Cena za galę w dniu walki, czyli w sobotę 10 września, bez względu na posiadany pakiet, wynosi 49,90 zł. Potwierdzeniem aktywacji będzie pojawienie się planszy, zapowiadającej walkę na kanale 223, w przypadku opcji HD oraz na kanale 222 w wersji SD.

Usługa dostępna jest dla abonentów Vectry, posiadających telewizję cyfrową. - Vectra dołączyła do grona operatorów, którzy zaproponowali swoim abonentom możliwość obejrzenia walki Adamek-Kliczko w systemie pay-per-view. Ważne jest natomiast to, że na chwilę obecną, jako jedyni w branży przygotowaliśmy specjalne promocje cenowe dla swoich abonentów, oferując klientom posiadającym wyższe pakiety TV - pakiet Platynowy i VIP - preferencyjne stawki - mówi Agnieszka Górska, Dyrektor Marketingu oraz Członek Zarządu Vectra.

Komentarze (1 - 10 z 21)

ALE ZDZIERCY!!! , jak dobrze że mam CYFRE+
 0  
Ciekawe kto kupi walkę w Vectrze, skoro jest RTL za darmo...
 0  
Ale co to mecz bedzie..?chyba walka predzej.
 0  
Czy vectra zakoduje RTL w czasie walki ?
 0  
Lepiej wydajcie tą kasę na pomoc charytatywną, a walką jeżeli musicie obejrzyjcie na RTLu.
 0  
Jak dobrze że nie interesuje mnie boks to przynajmniej nie czuję takiego zdenerwowania jak inni ale nigdy w życiu nie wydałbym na coś takiego tyle kasy.
 0  
Tralalala walka za free na RTL FTA, za polski komentarz bulić 50 zł to trzeba być niezłym frajerem, jak ktoś ma kasę to niech nabiednych wyda a nie na złodziei
//To oczywiście tylko moja opinia. Każdy zrobi jak zechce.
 0  
TYLKO RTL, TYLKO RTL, TYLKO RTL, TYLKO RTL
POLSKIE STACJE NIECH SIĘ W D... POCAŁUJĄ
 0  
ludzie jak wy chccecie obejrzec walke na RTL jak ten kanal bedzie mial blokowany sygnal podczas walki,to po co by vectra robila transmisje w systemie pay-per-view.JA napisalem teraz maila do vectry ze w poniwedzialek skladam rezygnacje z ich uslug.To jestn iedopomyslenia mam kanal RTL niemiecki caly czas ,a nagle w sobotni wieczor mi go zablokują
 0  
Do niedawna wydawało się ,że kto nie będzie chciał płacić zobaczy starcie w niekodowanym kanale niemieckim . Niestety w dzień walki stacja RTL zostanie zakodowana zarówno na satelicie Astra jak i Hotbird.

cytyat z oficjalnej strony walki.
 0