Łukasz Szewczyk12.09.2011 (12:06)1 komentarz

Węgrzy będą płacić w sieci z PayU

PayU, lider rynku płatności internetowych w Polsce, wchodzi na rynek węgierski. Jest to kontynuacja dotychczasowej strategii rozwoju marki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Węgry są kolejnym krajem - po Czechach, Polsce i Rumunii - w którym będzie można realizować płatności w sieci za pośrednictwem PayU. PayU debiutuje na dwóch wiodących platformach internetowych - Vatera i TeszVesz - obsługiwanych przez allegroup.hu. W rezultacie ich użytkownicy zostaną objęci nowym systemem płatności internetowych.
- Bazując na współpracy z Vatera i TeszVesz pracujemy nad wprowadzeniem marki PayU jako godnego zaufania i wartościowego systemu płatności internetowych. Wpłynie to korzystnie nie tylko na węgierski e-commerce, ale także na komfort użytkowników, którzy mają szansę na poznanie wygodnego sposobu płatności - mówi Andras Deak, Business Manager of PayU Hungary Ltd.

Zarówno zakupy w sieci, jak i płatności internetowe, mają na Węgrzech coraz więcej zwolenników, w związku z tym rynek ten otwiera przed PayU duże możliwości. Obecnie na Węgrzech zarejestrowanych jest 2 700 sklepów internetowych, które zapewniają PayU duży zasięg działania. Spółka będzie zabiegała o uznanie ponad 3,5 mln węgierskich internautów.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Nie rozumiem po co mam płacić poprzez Pay pala czyli poprzez Amerykę, skoro posiadam konto on-line w banku w Polsce i stamtąd mogę robić przelewy po kraju. No chyba że nadejdzie czas że Facebook się zacznie upominać o profity dla siebie a wtedy PajPal stanie się niezbędny dla dalszego rozwoju medioszpiegów amerykańsko-syjonistycznych.
poSZKODNIKpolski (usunięte konto #21760) 14.09.2011 (0:16:10)
 0