Łukasz Szewczyk12.09.2011 (13:28)10 komentarzy

Maxim - nowe pismo dla mężczyzn w Polsce

Ginza Media Group wprowadza na polski rynek prasowy już trzeci międzynarodowy miesięcznik dla mężczyzn. W listopadzie w kioskach pojawi się magazyn Maxim, którym pokieruje Robert Pieńkowski
Maxim to najpopularniejszy magazyn w USA. Co miesiąc kupuje go ponad 2,5 miliona osób. Tytuł wydawany jest w 27 krajach. Premiera polskiego "Maxima" odbędzie się 10 listopada.
- Maxim skierowany jest do inteligentnych mężczyzn z poczuciem humoru i ciekawych świata. Będzie miał zupełnie inną formułę niż prasa z jego segmentu; będzie dynamiczny i dopasowany do stylu życia polskiego czytelnika - mówi Anna Kajda, wydawca magazynu.

Maxim
Maxim
- Znajdą się w nim m.in. ciekawe wywiady, wyjątkowe felietony, reportaże i oczywiście piękne kobiety. Oprócz tego w magazynie będą działy związane z motoryzacją czy modą - oba pokazane w ciekawy sposób - dodaje Robert Pieńkowski, który będzie redaktorem naczelnym pisma.

Robert Pieńkowski wcześniej był zastępcą redaktora naczelnego w miesięcznikach "Elle Decoration" i "Sukces", a także szefem działu kulturalnego "Pani".

Wraz z wprowadzeniem tytułu Ginza Media Group zaplanowało kampanię promocyjną w punktach sprzedaży, m.in w sieci HDS, Empik, w hipermarketach, na stacjach benzynowych, w salonach prasowych Ruch i Kolporter oraz takich mediach jak: TV, radio i prasa.

Maxim będzie wydawany w nakładzie 120 tys. egzemplarzy, będzie go można kupić u wszystkich kolporterów, w całej Polsce. Pismo wydawane jest na licencji Alpha Media Group.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Jakie nowe pismo ? przecież MAXIM już się u nas ukazywał kilka lat temu.
 0  
To jakaś chyba zmyłka dla młodych "nicniepamiętajacych";-) Przecież "Maxim" wychodził w Polsce jakieś 10-12 lat temu, ale przegrał z "Playboyem" i CKM...
 0  
O właśnie, korjan mnie wyprzedził:)
 0  
@ maxec72

I pewnie znów tą walkę przegrają, bo boję się, że zrobią znów podobne do tamtego pismo.
 0  
A jakie tamto bylo, bo na przyklad nie pamietam...
 0  
Maxim był bardzo fajny
 0  
Maxim był o wiele lepszy od Playboa.Oby był teraz taki.Czekam.
 0  
@maxec72, ukazywało się od 2000 lub 2001 roku.Brakowało mi tego pisma. Super,że powraca.
 0  
Wówczas Maxim był podobny do tego co dziś serwują Logo lub Stuff tylko, że z większą ilością kobiet :)
 0  
Potwierdzam: Maxim to nie nowość na polskim rynku
 0