Łukasz Szewczyk13.09.2011 (17:54)1 komentarz

Cichopek, Skrzynecka, Zającówna jesienią w Polsat Cafe

Polsat Cafe na jesień przygotował dla swoich widzów sporo premier. Nowe programy poprowadzą m.in. Katarzyna Skrzynecka oraz Elżbieta Zającówna. Wśród zagranicznych propozycji m.in. czwarty sezon "Dynastii Tudorów".
Pierwsza z jesiennych nowości Polsat Cafe to program "Miłość jak z powieści:, w którym prowadząca - Katarzyna Skrzynecka wraz z gośćmi udowodnią, że wielkie uczucie może przydarzyć się każdej kobiecie. Poznamy historie miłosne znanych ludzi a także zajrzymy za kulisy małżeństw gorących par show biznesu. Bohaterami programu będą między innymi: Agata i Marek Kościkiewiczowie, Krzysztof i Katarzyna Respondkowie, Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska.
Elżbieta Zającówna i Katarzyna Romanowska w Polsat Cafe poprowadzą natomiast druga nowość - "Gotowe na zmiany". Wiele pań boryka się z niedoskonałościami swojego ciała. Starają się je ukryć, czasem nie zdając sobie sprawy z tego, że wpływają one nie tylko na sylwetkę ale też samopoczucie. W każdym odcinku prezentowana będzie historia kobiety, której problem wymaga interwencji skalpela. Katarzyna Romanowska opowie o rodzajach operacji plastycznych i będzie towarzyszyć bohaterce na spotkaniach z lekarzami. Elżbieta Zającówna pomoże znaleźć odpowiednich fryzjerów i stylistów, którzy postawią przysłowiową kropkę nad "i" w zewnętrznej przemianie.

"Eliksir młodości" jesienią w Polsat Cafe serwować będzie natomiast Pola Czarnecka. Prowadząca zaprezentuje najmniej i najbardziej inwazyjne sposoby walki z procesem starzenia. Coś dla siebie znajdą zarówno panie, które boją się skalpela chirurga plastycznego, jak i te bardziej odważne. W programie nie zabraknie praktycznych porad ekspertów z zakresu, dietetyki i dermatologii. Widzowie dowiedzą się, jak radzić sobie z istniejącymi problemami, ale też jak im zapobiegać.

Ostatnią polską nowością Polsat Cafe jest program "Ciekawe świata". W każdym odcinku prowadzące Dorota Wróblewska i Karina Kunkiewicz odwiedzą dalekie kraje w poszukiwaniu stylu. W swojej podróży zatrzyma się między innymi w Kenii, Turcji, Hiszpanii i Grecji. Jak wygląda życie tamtejszych kobiet? Jak się ubierają, jakie trendy modowe wybierają? I wreszcie co jest dla nich najważniejsze w życiu? Odpowiedź jesienią w Polsat Cafe.

Jesienią 2011 roku na antenie Polsat Cafe nie zabraknie kontynuacji innych polskich programów, które przypadły do gustu widzom. Kataryna Cichopek szykuje nowe odcinki programu dla "Sexy Mama". Z kolei Grażyna Wolszczak zajmie się zdrowiem i uroda w nowych odcinkach programu " Przychodzi baba do lekarza". Na antenę powracają także programy: "Pozamiatane" (prowadzi Magdalena Wójcik), "Fabryka urody" (prowadzi Dorota Chotecka), "Aleja Sław", "Z tyłu sceny" (prowadzi Katarzyna Burzyńska), "Zoom na miasto" (prowadzą Pola Czarnecka i Paulina Tomborowska), seksualne "Dobrenocki" (prowadzi Ewa Pacuła), "Gwiazdy na dywaniku" (prowadzą Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska), "Gadżety kobiety" (prowadzi Ewa Wachowicz).

W ramach kina kobiecego Polsat Cafe ponownie zapraszamy do XVI wiecznej Anglii, w samo centrum historycznych spisków i buduarowych koterii. Kolejny, czwarty sezon "Dynastii Tudorów" odsłania kulisy i mroczne tajemnice małżeństwa Henryka VIII z Katarzyną Howard oraz jej tragicznej śmierci. Prezentuje również kuluary ostatniego związku króla z Katarzyną Parr. Na wizję powróci także kultowa ekranizacja powieści historycznej Johna Jakesa - "Północ Południa".

Wśród zagranicznych propozycji jesienią 2011 roku kanał Polsat Cafe dla widzów przygotował węgierską wersję programu "Moment prawdy". Z kolei serial "Dr 90210" opowiada o historie nie tylko pacjentów decydujących się na operacje plastyczne, ale też losach samych chirurgów. Program ukazuje między innymi codzienne życie pochodzącego z Brazylii, a mieszkającego w Beverly Hills doktora Roberta Reya. Natomiast reality show Puszyste życie Kirstie Alley ukazuje codzienne zmagania walki z nadwagą, aktorki Kirstie Alley ("Zdrówko", "I kto to mówi", "Północ Południe").

Na antenie Polsat Cafe także "Kobiece prawdy", czyli seria dokumentów, które pokazują prawdziwe oblicze problemów, z jakimi borykają się kobiety. W tym sezonie pokazany zostanie między innymi dokument o kobietach, które rodzą dzieci w więzieniach. Każdego roku za kratami przychodzi ich na świat około tysiąc dzieci.

"Proza życia" to z kolei cykl filmów dokumentalnych o kłopotach z wychowaniem młodzieży, zagadnieniach wieku dorastania i problemach występujących w rodzinie. Jesienią poruszona zostanie tematyka choroby, która zatacza coraz szersze kręgi, czyli nadmiernej otyłości. Z kolei autorzy serii "Świat dziecka" przyjrzą się codzienności rodziców, którzy wychowują dzieci zmagające się z otyłością.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Dwie Kasie w Polsat Cafe, jedna od dawna w Polsacie, druga nowa, z TVN. Podobno jej zastępczyni w Tańcu z gwiazdami nie zdobyła tak serc widzów jak Skrzynecka.
 0