Łukasz Szewczyk14.09.2011 (12:11)3 komentarze

Drugi sezon "Boston Legal" w Polsacie

Od 28 września 2011 roku telewizja Polsat rozpocznie emisję drugiego sezonu serialu "Orły z Bostonu" (tytuł oryginalny: "Boston Legal"), który koncentruje się na zawodowym i prywatnym życiu wybitnie zdolnych prawników z renomowanej kancelarii w Bostonie.
Najbardziej intrygująca postać w tym gronie to Alan Shore (James Spader) - piekielnie dobry adwokat, który potrafi wygrać przed sądem każdą, najbardziej beznadziejną sprawę. Wydaje się absolutnie pozbawiony skrupułów, ale ten mieszczuch, cynik i materialista też miewa serce. Mimo to nie dziwi go fakt, że wątpliwe moralnie metody lepiej skutkują, niż doskonała znajomość litery prawa. Nie sprawia mu to satysfakcji, wykorzystuje jednak cały arsenał sekretnych środków: zastraszanie świadków, manipulacja dowodami i odroczenie procesu. Dla dobra swojego klienta (lub klientki), nie zawaha się otwarcie przeciwstawić sędziemu. Areszt za obrazę sądu już nie robi na nim wrażenia. Wygłasza jedyne w swoim rodzaju mowy końcowe, po których… strona przeciwna dosłownie nie ma już nic do powiedzenia. W tym również przypomina swojego starszego kolegę - najbliższego i zapewne jedynego przyjaciela, Denny’ego Crane’a.
Szybkie tempo i mroczne poczucie humoru to atuty tej opowieści, w której społeczne i moralne zagadnienia są konfrontowane z indywidualnym dążeniem do szczęścia i pogonią za pieniędzmi, bo jej główni bohaterowie nieustannie przekraczają granice prawa.

Premierowy drugi sezon serialu "Boston Legal" od 28 września w Polsacie

Komentarze (1 - 3 z 3)

super.
 0  
No super tylko ze Polsat teraz emituje pierwszy sezon jest o godz 12 rano jezeli Polsat puści tak samo drugi sezon nie bedzie juz tak super,ale mnie ten serial jakoś tak nie wciągnąl
 0  
serial jest całkiem fajny - czyli od 28 września rezerwuję czas na Polsat.
 0